GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

Wideo Akademia

X Gala Akademii Polonii Warszawa

Data publikacji: 13.12.2021

W sobotę, 11 grudnia odbyła się wspólna gala Akademii Polonii Warszawa oraz MKS-u podsumowująca rok 2021 w wykonaniu naszych zawodników. W tym roku gala miała formę online – transmisja z tego wydarzenia jest dostępna na klubowym kanale Polonia TV – kliknij.

Podczas gali zostali wyróżnieni najlepsi zawodnicy z każdego rocznika Akademii oraz zostały wręczone nagrody indywidualne.

Polonia II Warszawa (Sztab trenerski: Maciej Wesołowski, Damian Falkowski, Mateusz Piwko) – Jakub Olesiński, Olaf Bartkiewicz
CLJ U18 (Sztab trenerski: Adam Chmielewski, Tomasz Borowik, Bartosz Jastrzębski, Michał Olczak, Radosław Kobziakowski (Fizjoterapeuta)) – Jakub Grzegorzewski, Bartosz Biedrzycki
CLJ U17 (Sztab trenerski: Michał Libich, Łukasz Mateńka, Piotr Borkowski, Sebastian Przyrowski): – Jan Ziółkowski, Krystian Derkacz
CLJ U15 (Sztab trenerski: Michał Maliszewski, Daniel Wojtecki, Łukasz Sasin, Maciej Zakrzewski, Szymon Gutkowski (Fizjoterapeuta)) – Bartłomiej Jurczak, Adam Langiewicz

Dziewczynki (Sztab trenerski: Łukasz Sawoniuk) – Gabriela Sojka, Agata Godlewska
Rocznik 2015 (Sztab trenerski: Krzysztof Janicki, Piotr Idzikowski, Kamil Chromiński) – Oskar Idzikowski, Ziemowit Plutecki
Rocznik 2014 (Sztab trenerski: Krzysztof Janicki, Piotr Idzikowski, Kamil Chromiński) – Cezary Kuś, Jakub Hetman
Rocznik 2013 (Sztab trenerski: Bartłomiej Warchoł, Magdalena Sznitko, Maciej Orgal) – Jan Wojtera, Jan Lutoborski
Rocznik 2012 (Sztab trenerski: Łukasz Moleda, Konrad Izdebski) – Bartosz Rękawek, Jan Witkowski
Rocznik 2011 (Sztab trenerski: Damian Wojtecki, Michał Zientala) – Wojciech Kuś, Bartłomiej Banaszek
Rocznik 2010 (Sztab trenerski: Paweł Sałański, Wojciech Korcz, Mateusz Piwko, Jan Mater) – Maciej Skrok, Bartosz Biela
Rocznik 2009 (Sztab trenerski: Patryk Larkowski, Tomasz Kacperkiewicz) – Józef Adamczyk, Filip Pietrzak
Rocznik 2009 MKS (Sztab trenerski: Adrian Rowicki, Hubert Pisarek) – Maksymilian Pinkowicz, Daniel Rokicki
Rocznik 2008 MKS (Sztab trenerski: Mateusz Piwko, Robert Tańczyński) – Igor Wójcik, Patryk Czaja, Gabriel Kempisty
Rocznik 2008 B (Sztab trenerski: Adrian Rowicki, Hubert Pisarek) – Bartłomiej Sarniak, Jakub Kawka
Rocznik 2006 (Sztab trenerski: : Damian Kozakiewicz, Dominik Ciarkowski, Maciej Piech (Fizjoterapeuta)) – Wiktor Szyszkowski, Antoni Nerek
Rocznik 2005 (Sztab trenerski: Artur Tylka, Hubert Pisarek) – Igor Kacperski, Kacper Zadrożny
Rocznik 2004 (Sztab trenerski: Damian Kozakiewicz, Wiktor Kupiec) – Aleksander Rutkowski, Maksymilian Książek
Rocznik 2003 (Sztab trenerski: Damian Kozakiewicz, Wiktor Kupiec) – Piotr Skonecki, Mateusz Sejda
Seniorki MKS (Sztab trenerski: Jacek Sękowski, Mariola Kornacka) – Ewa Jaroska, Iga Zbeźniak
Seniorzy MKS (Sztab trenerski: Jakub Stęszewski, Paweł Sałański, Bartosz Jastrzębski) – Jan Mater, Wiktor Nozderka

Nagrody indywidualne:

Polonia Nigdy nie zginie – Patryk Larkowski (Trener rocznika 2009 MKS)
Prawdziwi Poloniści Prawdziwym Polonistom – Torsten Axt
Trener Roku – Jakub Stęszewski (Trener drużyny Seniorzy MKS)
Drużyna Roku: Drużyna 2003/2004 U18 CLJ