I Drużyna

[Wywiad] Jakub Wawszczyk: Każdy zespół przyjeżdżający na Konwiktorską zrobi wszystko, żeby zburzyć naszą passę

  • Strona główna
  • Aktualności
  • [Wywiad] Jakub Wawszczyk: Każdy zespół przyjeżdżający na Konwiktorską zrobi wszystko, żeby zburzyć naszą passę
Data publikacji: 21.10.2022

Zapraszamy do rozmowy z naszym wahadłowym Jakubem Wawszczykiem, który wypowiada się na temat najbliższego meczu przy Konwiktorskiej 6 z Górnikiem Polkowice.

[Dziennikarz] W najbliższy piątek do Warszawy przyjeżdża spadkowicz z Fortuna 1 Ligi – Górnik Polkowice. Czego możemy się spodziewać po przeciwniku?

[Jakub Wawszczyk] Na pewno nie będzie łatwiej, niż w poprzednich meczach. Każdy zespół przyjeżdżający na Konwiktorską zrobi wszystko, żeby zburzyć naszą passę. Spodziewamy się wszyscy ciężkiego meczu, ale jestem przekonany, że jesteśmy na to przygotowani.

[D] Kontynuujecie dalszą passę spotkań bez porażki. Czy do najbliższego meczu podchodzicie jakoś specjalnie?

[J.W.] Wydaje mi się, że nie ma przyznawanych dodatkowych punktów za zwycięstwo w zależności od miejsca w tabeli czy personaliów rywali. Do każdego meczu podchodzimy tak samo, maksymalnie skoncentrowani. W tej lidze nie można nikogo lekceważyć, tu nie ma łatwych spotkań. Trenujemy każdego tygodnia tak samo ciężko, żeby nie być nigdy zaskoczonym.

[D] Runda jesienna zbliża się ku końcowi. Myślisz, że jako drużyna jesteście w stanie zająć na koniec rundy drugie miejsce?

[J.W.] Nikt nie odpuści, mamy tutaj bardzo ambitną grupę ludzi. Liczy się każdy kolejny krok, najważniejszy do postawienia jest teraz w piątek.

Mecz z Górnikiem Polkowice już w piątek 21.10.2022 o godzinie 19:11 na Konwiktorskiej 6 w Warszawie. Bilety na to spotkanie możecie zakupić online lub w kasach w godzinach 16:00 – 20:00.

Red. Tymoteusz Janczak