GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

I Drużyna

Wojciech Chojczak od lipca nowym Zawodnikiem Polonii Warszawa!

Data publikacji: 25.05.2021

Nowym zawodnikiem Czarnych Koszul został grający na pozycji lewego obrońcy, Wojciech Chojczak. Umowa będzie obowiązywała od 1 lipca  2021 roku do końca czerwca 2024 roku.

17-latek przez ostatnie cztery lata rozwijał swoje umiejętności w Akademii Piłkarskiej MKS-u Polonii Warszawa, a wcześniej grał w Zniczu Pruszków.

– Cieszę się bardzo z transferu i szansy, którą otrzymałem. Myślę, że pierwsza drużyna Polonii to dla mnie idealne miejsce na rozwój. Od kiedy przyszedłem do Akademii MKS-u gra w pierwszym zespole Czarnych Koszul była dla mnie jednym z moich celów. Teraz czeka mnie sporo ciężkiej pracy, ale na pewno dam z siebie wszystko. Czekam na nowy sezon  i mam nadzieję, że będę mógł jak najwięcej pomóc drużynie w awansie do II ligi – powiedział po podpisaniu umowy Wojciech Chojczak.

– Wojtek, dostał szansę zaprezentowania się na treningach zespołu seniorów w styczniu. Swoją dobrą postawą w okresie przygotowawczym oraz w rozgrywkach Ligi Juniorów, zapracował na kontrakt w pierwszej drużynie Polonii. Liczę na to, że poprzez ciężką pracę będzie regularnie podnosił swoje umiejętności oraz stanie się ważną częścią zespołu – zaznaczył dyrektor sportowy Polonii Warszawa, Piotr Kosiorowski.

Przypomnijmy, że ostatnio kontrakt z Polonią Warszawa podpisał bramkarz – Bartosz Ziółko.

Witamy w drużynie!