Klub

Trwają zapisy na polonijny turniej w grę EA SPORTS FC 24. #K6GraWgre!

Data publikacji: 19.10.2023

Jesteś kibicem Polonii Warszawa? Od zawsze chciałeś reprezentować swój ukochany klub na arenie ogólnopolskiej (nie tylko na trybunach, ale także poza nimi)? Gry z serii FIFA nie są Ci obce? W takim razie ten komunikat skierowany jest właśnie do Ciebie! Już w sobotę, 28 października w naszym sports barze Czarna Koszula (Czarna Koszula Sports Bar – Mapy Google) odbędzie się turniej w grę EA Sports FC na konsoli PS4, a zwycięzca wirtualnej rywalizacji będzie reprezentował Dumę Stolicy w rozgrywkach Fortuna 1 Liga Games.

Jak wejść do gry?

Turniej eliminacyjny rozpocznie się w sobotę, 28.października o godzinie 18:00 od losowania par. Mecze rozgrywane w systemie pucharowym. Przegrany odpada i musi pogodzić się z gorzkim smakiem porażki. Zwycięzca gra z nami dalej!

Minimalna liczba uczestników turnieju wynosi 8. Każdy z chętnych musi mieć ukończone 16 lat. Zapisy odbywają się poprzez wiadomość prywatną w naszych mediach społecznościowych, a także mailowo pod adresem marketing@kspolonia.pl. Potrwają one do piątku, 27 października do godziny 23:59. Zgłoszenia po tym terminie nie będą akceptowane. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko oraz datę urodzenia.

Facebook – https://www.facebook.com/poloniawarszawaofficial

Instagram – https://www.instagram.com/poloniawarszawa_official/

Twitter – https://twitter.com/polonia1911

Nagrody i splendor czekają

Zwycięzca turnieju eliminacyjnego otrzyma w nagrodę oficjalną koszulkę meczową Polonii Warszawa na sezon 2023/2024 oraz uzyska prawo gry w rozgrywkach ligowych Fortuna 1 Liga Games, których start zaplanowano na pierwszy kwartał przyszłego roku. Triumfator naszych polonijnych eliminacji będzie miał okazję rywalizować w turniejach telewizyjnych – z profesjonalnym komentarzem i wywiadami – z przedstawicielami Lechii Gdańsk, Wisły Kraków, Motoru Lublin czy Zagłębia Sosnowiec. Dwóch najlepszych graczy wywalczy sobie prawo gry w przyszłym sezonie Ekstraklasy Games.

Dołącz do gry i zostań reprezentantem Dumy Stolicy w rozgrywkach Fortuna 1 Liga Games!

#K6GraWgre