Klub

Transmisje Euro 2024 w Czarnej Koszuli!

Data publikacji: 13.06.2024

Wybrane mecze piłkarskich mistrzostw Europy będziecie mogli obejrzeć w Czarna Koszula Sports Bar. Przy okazji meczów z udziałem reprezentacji Polski oraz ciekawszych spotkań w kolejnych fazach turnieju na terenie dziedzińca będzie funkcjonować specjalna strefa kibica! Serdecznie zapraszamy! Ten piłkarski czas spędźmy wspólnie przy Konwiktorskiej 6!

W piątek, 14 czerwca wystartują piłkarskie Mistrzostwa Europy w Niemczech. Dwa dni później po raz pierwszy na boisko wybiegną piłkarze reprezentacji Polski, a naszym przeciwnikiem będzie Holandia (16.06), z którą zagramy o godzinie 15:00. Przy okazji tego spotkania, jak i dwóch pozostałych z Austrią (21.06/18:00) i Francją (25.06/18:00), na terenie dziedzińca przy #K6 stanie specjalna strefa kibica, na której nie może oczywiście zabraknąć złotego trunku w wielu wariantach.

O wyborze spotkań, które będą emitowane albo w naszym Czarna Koszula Sports Bar albo w strefie kibica, będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych oraz strony internetowej.