Klub

Transmisja meczu ze Stalą w Czarnej Koszuli

Data publikacji: 21.05.2024

Niedzielny mecz ze Stalą Rzeszów będziecie mogli obejrzeć w systemie PPV oraz w naszym sports barze Czarna Koszula. Serdecznie zapraszamy!

W niedzielę, 26 maja piłkarska Polonia Warszawa zagra na wyjeździe ze Stalą Rzeszów w ostatniej kolejce Fortuna 1. Ligi. Będzie to spotkanie niezwykle ważne, jeśli chodzi o końcowy układ ligowej tabeli, którego początek zaplanowano na godzinę 15:00. Co warto podkreślić, wszystkie spotkanie tej serii gier odbywają się w tym samym czasie.

Na wspólne przeżywanie piłkarskich emocji zapraszamy do naszego sports baru Czarna Koszula. Transmisja realizowana będzie na trzech ekranach, a w ofercie znajdziecie m.in słone i słodkie przekąski oraz złocisty trunek w wielu wariantach.

Serdecznie zapraszamy, nie tylko na niedzielny mecz Polonii, ale również na czerwcowe transmisje z boisk Euro 2024. Więcej szczegółów wkrótce. Warto w tym celu regularnie czytać stronę internetową Klubu oraz zaobserwować profil naszego baru na Facebooku.

Osoby, które z różnych przyczyn nie będą mogły pojawić się w Rzeszowie lub przy Konwiktorskiej 6, zachęcamy do zakupu transmisji w systemie PPV. Kupując z naszego linku, wspierasz swój ukochany Klub również finansowo!