GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

I Drużyna

Transmisja meczu: Polonia Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Data publikacji: 21.04.2021

W 25. kolejce III ligi grupy mistrzowskiej Czarne Koszule zmierzą się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Wszystkich Kibiców serdecznie zapraszamy na transmisję tego meczu. O godzinie 18:40 na naszej platformie i oficjalnym kanale YouTube rozpocznie się studio przedmeczowe.

Relacja na żywo będzie dostępna po zalogowaniu się na stronie – tutaj.

Koszt: 12 zł

Przypominamy: Z powodu wprowadzonych ograniczeń spowodowanych epidemią COVID-19 i braku możliwości rozgrywania meczów z udziałem publiczności kibice, którzy zakupili karnet sezonowy otrzymają darmowy dostęp do transmisji domowych spotkań Czarnych Koszul! Warunkiem uzyskania dostępu jest posiadanie karnetu na mecze Polonii Warszawa w sezonie 20/21.

Jak uzyskać dostęp? 

  • Kibice, którzy zakupili karnet w internecie otrzymają dostęp do transmisji domowych meczów poprzez zalogowanie się na stronie Polonia TV – tutaj, wpisując adres e-mail podany przy zakupie karnetu.
  • Kibiców, którzy zakupili karnet w kasach biletowych prosimy o wypełnienie poniższego formularza do piątku (tj. 23 kwietnia).
  • FORMULARZ
  • W dniu meczu zarejestruj się na platformie: Polonia TV.

Ważne: Bezpłatna transmisja najbliższego meczu Polonii Warszawa dla osób posiadających karnet zostanie odblokowana w sobotę. Do piątku (tj. 23 kwietnia) prosimy o zalogowanie się na Polonia TV – tutaj lub wypełnienie powyższego formularza. W razie trudności z dostępem do darmowej transmisji zachęcamy do jej wykupienia, a my zwrócimy koszt. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o kontakt pod adresem: bilety@kspolonia.pl.

Polonia Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki, sobota, godz. 19:11

Nasza drużyna potrzebuje Waszego wsparcia! Kibice Siłą Polonii!