I Drużyna

Tradycja i nowoczesność. Koszulki meczowe Polonii już w sprzedaży!

Data publikacji: 17.07.2023

Tradycyjna czerń i alternatywna biel. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły i detale na kołnierzyku czy rękawku. Szczegół dla miłośników stolicy – naniesiona na trykoty siatka warszawskich ulic, gdzie herb wypada w miejscu naszego domu – K6. Przedstawiamy dwa komplety strojów, w których Polonia Warszawa będzie rywalizować w sezonie 2023/24.

KUP TERAZ

We współpracy z firmą Hummel, naszym Partnerem Technicznym, opracowaliśmy dwa komplety strojów, będące kwintesencją ducha Polonii i Warszawy. Pierwszy to tradycyjna czerń z biało-czerwonym pasem, nawiązującym do barw klubu i naszej ojczyzny. Drugi, stylistycznie zachowując spójność z podstawowym trykotem, oparty jest na nieoczywistej bieli. W obu zadbaliśmy o detale, jak ściągacze na rękawkach i kołnierzyk w barwach KSP, napis „Duma Stolicy” pod kołnierzykiem, czy delikatnie zaznaczona mapa Stolicy, z wyszywanym herbem w miejscu, w którym znajduje się Konwiktorska 6.

Oba komplety są już do nabycia we wszystkich rozmiarach w Oficjalnym Sklepie Kibica Polonii oraz stacjonarnie w naszym sports barze Czarna Koszula, mieszczącym się na stadionie. Koszulka bez personalizacji to koszt 289 zł, nadruk numeru i wybranego nazwiska to dodatkowe 40 zł.

Zamów koszulkę już dziś i przygotuj się na sezon pełen emocji w Fortuna 1 Lidze. Przypominamy, że w najbliższe dwa weekendy gramy u siebie! Już w sobotę 22 lipca o godz. 20 zmierzymy się z GKS Tychy, a w niedzielę 30 lipca na Konwiktorską przyjedzie Wisła Kraków. To spotkanie rozpocznie się o 12:40. Tutaj znajdziesz pełny terminarz nadchodzącego sezonu.  Przypominamy, że w sprzedaży są karnety całosezonowe, do nabycia już za 175 złotych na stronie bilety.kspolonia.pl! W tym samym miejscu kupisz pojedyncze wejściówki na mecz z GKS Tychy.

Cześć na K6!