I Drużyna

Teodorczyk zaprasza na Polonię! Już jutro gramy ze Śląskiem II Wrocław

Data publikacji: 03.03.2023

W meczu 21. kolejki eWinner 2. Ligi, na stadionie przy ul. Konwiktorskiej, Polonia zmierzy się ze Śląskiem II Wrocław. Dla Czarnych Koszul będzie to szansa na pierwsze zwycięstwo w tym roku.

Po 20 kolejkach rezerwy Śląska znajdują się w strefie spadkowej, zajmując 16. lokatę. W ostatniej kolejce w derbach drugich zespołów drużyna z Wrocławia pokonała Zagłębie II Lubin 4:3. Nasi jutrzejsi rywale to zespół, który potrafi urwać punkty czołówce tabeli, jesienią w Kołobrzegu zremisowali 1:1 z liderem eWinner 2 Ligi Kotwicą. Takim samym rezultatem zakończyło się spotkanie z Olimpią Elbląg.

W pierwszym meczu rozegranym 7 sierpnia zeszłego roku na stadionie przy ul. Oporowskiej padł wynik 1:1. W 83 minucie bramkę dla Dumy Stolicy zdobył Michał Fidziukiewicz, który pięknym strzałem lewą nogą pokonał bramkarza gospodarzy. Kiedy wydawało się, że ze spotkania zwycięsko wyjdzie nasza drużyna, w ostatniej minucie wyrównującą bramkę dla Śląska zdobył Sebastian Bergier.

Trener Rafał Smalec w sobotnim spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z kilku zawodników. Marcin Pieńkowski i Maciej Radaszkiewicz pauzują z powodów zdrowotnych. Eryk Mikołajewski, Jakub Wawszczyk i Maciej Kowalski-Haberek przekroczyli limit kartek. Paweł Tomczyk będzie musiał poczekać na debiut w naszych barwach, czekamy na jego certyfikat.

– Swoje pierwsze kroki w profesjonalnej piłce stawiałem na Polonii i Ty też możesz tu zacząć! Jeżeli jesteś sympatykiem futbolu, a dawno nie byłeś na stadionie, a może nigdy, to KSP ma coś dla ciebie. Czarne Koszule wystartowały ze świetną akcją Otwarty Stadion, w ramach której bilety dla nowych kibiców są zupełnie za darmo – zachęca do przyjścia na mecz były reprezentant Polski Łukasz Teodorczyk

Skorzystaj z zaproszenia Łukasza i weź udział w akcji OTWARTYSTADION. Więcej szczegółów TUTAJ

Najwierniejsi kibice posiadający karnet mogą wziąć udział w akcji KUMPLEZTRYBUNY. Zapraszaj znajomych na K6 i wygraj unikalne nagrody.

Jeżeli nie masz jeszcze karnetu, a chciałbyś dać sobie szansę na zgarnięcie nagród możesz to zmienić TUTAJ


Garść informacji.
1. Sędzią spotkania będzie Damian Krumplewski z Mrągowa.
2. Spotkanie rozpocznie się 4 marca o godzinie 17, bramy stadionu otwieramy o godzinie 15.
3. Transmisję ze spotkania będzie można obejrzeć w aplikacji eWinner oraz na WP Pilot.