Kibice

Start sprzedaży biletów na mecze z Siarką i Miedzią

Data publikacji: 03.08.2023

Z myślą o kibicach Czarnych Koszul wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość zakupu biletów w formie pakietu na dwa najbliższe mecze przy K6 z Siarką Tarnobrzeg (10.08. godz. 20:00) i Miedzią Legnica (14.08. godz. 18:00).

Koszt pakietu to 45 złotych w sprzedaży internetowej (https://bilety.kspolonia.pl) i 55 złotych w sprzedaży stacjonarnej. Osoby nabywające bilety w ramach pakietu mogą liczyć na korzystniejszą cenę. Mają również gwarancję pewnego miejsca przy K6.

Jednocześnie prowadzimy dystrybucję biletów jednorazowych na wspomniane wydarzenia.

Na mecz z Siarką Tarnobrzeg zamykamy Trybunę Kamienną. W związku z tym osoby posiadające karnet na popularnego „kamyka” mogą bezproblemowo zmienić swoje miejsce i wybrać dostępne na Trybunie Głównej.

  • Logujesz się na konto w systemie biletowym (bilety.kspolonia.pl)
  • Bilety: kliknij przycisk PRZEJDŹ DO KARNETU.
  • Wybierz ikonkę: Zmień Miejsce
  • Wybierz miejsce na trybunie, na które miejsce chcesz przejść:
  • Będziesz miał wejściówkę na nowe miejsce na mecz z Siarką Tarnobrzeg
  • Kliknięcie przycisku PRZEJDŹ DO BILETU umożliwia dodatkowo pobranie BILETU MOBILNEGO poprzez podanie numeru telefonu komórkowego oraz PRZESŁANIE LINKU do biletu na wybrany przez siebie adres email.

Osoby zainteresowane zmianą trybuny na mecz z Siarką Tarnobrzeg mogą to zrobić do poniedziałku, 07 sierpnia do godziny 24:00. Po tym terminie system automatycznie dokona zmiany miejsca i przeniesie Was na Trybunę Główną Sektor C.

Na spotkanie pucharowe zdecydowaliśmy się również obniżyć ceny pojedynczych biletów.

Bilet normalny – 20 złotych

Bilet ulgowy – 10 złotych

Na ligowy mecz z Miedzią Legnica udostępnimy dla Was cały stadion. Wejściówki możecie nabyć online, klikając w link https://bilety.kspolonia.pl lub stacjonarnie w naszym sports barze Czarna Koszula (ul. Konwiktorska 6). Nasi pracownicy czekają na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:30. Płatność kartą lub gotówką.

Cześć na K6