Klub

Spotkaj mistrzów Polski w Czarnej Koszuli! Legendy żyją wiecznie: Nasza historia, nasz klub

Data publikacji: 05.01.2024

Dla wszystkich kibiców Czarnych Koszul przygotowaliśmy nie lada gratkę. Już w najbliższą środę, 10 stycznia w Czarnej Koszuli (ul. Konwiktorska 6) odbędzie się emisja dwóch odcinków serialu dokumentalnego „Polonia Warszawa. Kiedyś to było”. Po zakończonej projekcji odbędzie się natomiast wywiad na żywo z byłymi piłkarzami Dumy Stolicy – Igorem Gołaszewskim i Piotrem Dziewickim, a także ze współautorem produkcji, Dominikiem Woźniakiem, po którym zaplanowano krótką interakcję. Zaczynamy punktualnie o godzinie 18:30. Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

„Polonia Warszawa. Kiedyś to było” to dwuodcinkowy serial dokumentalny realizowany przez telewizję Canal+Online ukazujący fascynującą historię jednego z najstarszych klubów w Polsce, pełen wzlotów i upadków, zarówno pięknych, jak i trudnych chwil, zwieńczonych dwoma awansami z rzędu. To bez dwóch zdań pozycja obowiązkowa dla każdego kibica Dumy Stolicy.

Serial, który spotkał się z pozytywną reakcją odbiorców, doczeka się swoje projekcji również w naszym sports barze. Na wspólne oglądanie zapraszamy już w najbliższą środę, 10 stycznia na godzinę 18:30. Nie będzie to jednak zwykle oglądanie serialu. Zaraz po nim odbędzie się panel dyskusyjny z zaproszonymi przez nas gośćmi – Igorem Gołaszewskim, Piotrem Dziewickim i Dominikiem Woźniakiem (jeden z twórców serialu), podczas którego również Wy będziecie mogli zadawać pytania. W planach jest również krótka interakcja.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (35 dostępnych miejsc) konieczna jest uprzednia rejestracja na spotkanie poprzez formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.