I Drużyna

Souleymane Cissé piłkarzem Dumy Stolicy

Data publikacji: 25.06.2024

Niezmiernie miło nam poinformować, że nowym zawodnikiem Dumy Stolicy został Souleymane Cissé, który podpisał z Klubem dwuletni kontrakt.

Souleymane Cissé przez ostatnie dwa lata reprezentował barwy Górnika Łęczna. W Dumie Lubelszczyzny rozegrał w tym czasie 51 meczów we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił jednego gola. 25-letni zawodnik był pewnym punktem formacji defensywnej swojego zespołu. Górnik w 34 spotkaniach pierwszej ligi stracił zaledwie 29 bramek, najmniej w całej lidze, a duża w tym zasługa Souleymane i jego dobrych występów.

Souleymane Cissé to także jedenastokrotny reprezentant Senegalu w kadrze do lat 20. Nasz nowy zawodnik był również uczestnikiem mistrzostw świata w swojej kategorii wiekowej, które odbyły się 2019 roku w Polsce. Zagrał we wszystkich spotkaniach od pierwszej do ostatniej minuty, w tym również przeciwko naszej reprezentacji. Senegal swoją grę na turnieju zakończył na etapie 1/4 finału.

Souleymane, witamy przy #K6. Życzymy powodzenia!

Wszystkich karnetowiczów zachęcamy do przedłużania swoich karnetów w trwającej przedsprzedaży po preferencyjnej cenie 10% zniżki. Przedłużyć swoje karnety możecie online oraz stacjonarnie w Czarna Koszula Sports Bar.