Poznaliśmy wyjściowy skład Dumy Stolicy na dzisiejszy mecz z Górnikiem Łęczna. Początek starcia o godzinie 14:30.
Polonia Warszawa: Mateusz Kuchta – Souleymane Cisse, Przemysław Szur, Michał Kołodziejski – Marcel Predenkiewicz, Krzysztof Koton, Bartłomiej Poczobut, Michał Bajdur, Ilkay Durmus – Szymon Kobusiński, Łukasz Zjawiński
Rezerwowi: Jakub Lemanowicz, Michał Grudniewski, Erjon Hoxhallari, Jakub Piątek, Marcin Kluska, Oliwier Wojciechowski, Xabi Auzmendi, Ernest Terpiłowski, Nikodem Zawistowski











