I Drużyna

Ruszyła sprzedaż biletów na najbliższe mecze przy #K6. W ofercie również specjalna oferta dla posiadaczy biletów na Lechię

  • Strona główna
  • Aktualności
  • Ruszyła sprzedaż biletów na najbliższe mecze przy #K6. W ofercie również specjalna oferta dla posiadaczy biletów na Lechię
Data publikacji: 26.10.2023

Od dziś dostępne są w sprzedaży pojedyncze bilety na mecze z Lechią Gdańsk i Bruk-Bet Termalicą Nieciecza oraz niezwykle atrakcyjna oferta dla posiadaczy biletów na Lechię Gdańsk. Każdy, kto zakupił bilet na mecz z Lechię Gdańsk (który 22.10 nie odbył się z powodu warunków atmosferycznych) lub pakiet Lechia + Podbeskidzie może skorzystać z wyjątkowej promocji -50% na bilet na mecz z Termalicą Bruk Bet Nieciecza! *. Promocja, którą przygotowaliśmy jest jednorazową akcją promocyjną mającą na celu zwiększenie frekwencji na obu najbliższych spotkaniach oraz jest podyktowana nadzwyczajną sytuacją spowodowaną odwołaniem w pierwotnym terminie meczu z Lechią Gdańsk. Nie planujemy w najbliższej przyszłości powtarzania tego typu akcji, i łączenia niższych cen na dwa mecze tym bardziej zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty już teraz! Do zobaczenia na K6! Bilety są dostępne online oraz stacjonarnie w naszym sports barze Czarna Koszula.

Przełom października i listopada szykuje się zarówno dla naszych piłkarzy, jak i kibiców niezwykle intensywnie. W ciągu zaledwie czterech dni rozegramy przed własną publicznością dwa spotkania. Najpierw we wtorek (31.10, godz. 18:00) zagramy przy #K6 z Lechią Gdańsk. Natomiast w pierwszą sobotę listopada (04.11, godz. 20:00) ugościmy na własnym stadionie Bruk-Bet Termalicę Nieciecza.

Z myślą o kibicach Dumy Stolicy wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość zakupu nie tylko pojedynczych biletów na te spotkania, ale również specjalną ofertę dla posiadaczy biletu na Lechię Gdańsk! (dot. wszystkich, którzy zakupili bilet do 22.10)

Jako klub chcemy szczególnie podziękować kibicom, którzy zakupili bilet na mecz z Lechią Gdańsk w pierwotnym terminie lub pakiet Podbeskidzie + Lechia. Z powodu siły wyższej i przełożenia tego spotkania na inny termin, jeżeli nie zdecydowaliście się na zwrot biletu, bardzo Wam za to dziękujemy, do zobaczenia we wtorek na K6! W związku z tym wychodząc naprzeciw tej nadzwyczajnej sytuacji przyznajemy Wam rabat -50% na kolejny mecz przy K6 04.11 w sobotę o 20:00 z Termalicą Bruk- Bet Niecieczą!

Jeżeli zasady wydają Wam się skomplikowane poniżej przedstawiamy różne scenariusze na zakup biletu na najbliższe dwa spotkania Polonii Warszawa:

1) Chcę zakupić bilet na pojedynczy mecz z Lechią Gdańsk 31.10 (standardowe ceny zgodnie z CENNIKIEM)

2) Chcę zakupić bilet na pojedynczy mecz z Termalicą Bruk Bet Nieciecza ( standardowe ceny zgodnie z CENNIKIEM)

3) Mam bilet pojedynczy na Lechię Gdańsk lub pakiet Podbeskidzie + Lechia – mogę skorzystać z promocji i zakupić bilet na mecz z Termalicą 04.11 z 50% rabatem (jeżeli bilet na Lechię został zakupiony do 22.10)

W razie pytań zapraszamy do kontaktu na naszych mediach społecznościowych lub pod adresem bilety@kspolonia.pl

*nie dotyczy biletów dla dzieci do lat 7 oraz biletów VIP Silver/ VIP GOLD

Bilety/pakiety sprzedajemy online oraz w naszym sports barze Czarna Koszula. Nasi pracownicy czekają na Was od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 19. Płatność kartą lub gotówką. Bilety/pakiety będą również sprzedawane w kasach stadionu dzień przed oraz w dniu samego meczu (jeśli oczywiście wcześniej wszystkie nie zostaną wyprzedane).

Poniżej instrukcja krok po kroku, jak skorzystać z przygotowanej przez nas oferty.