I Drużyna Klub

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz ze Stalą Rzeszów

Data publikacji: 20.11.2023

Od dziś trwa sprzedaż biletów na nasz ostatni w tym roku mecz przy #K6 ze Stalą Rzeszów, który odbędzie się 1. grudnia o godzinie 18:00.

Bilety na mecz z drużyną Marka Zuba są dostępne online na naszej stronie internetowej, stacjonarnie w Czarnej Koszuli oraz w kasach stadionu w dniu meczu. Pracownicy naszego klubu czekają na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 19:30. Płatność kartą lub gotówką.

Przy okazji meczu ze Stalą Rzeszów na terenie hali koszykarskiej przy #K6 odbędzie się kiermasz świąteczny połączony z zabawą mikołajkową.

Co na Was czeka?

– Dmuchańce

– Basen z piłkami

– Trampolina dla najmłodszych

– Wizyta Św. Mikołaja oraz maskotki Polonii Jaguarzycy Beaty

 – Wata cukrowa

– Kiermasz świąteczny

Kiermasz rozpocznie się o godzinie 16:30. Ze wszystkich atrakcji będziecie mogli skorzystać za darmo w ramach biletu na mecz. Biorąc pod uwagę komfort naszych kibiców, a także chęć umożliwienia wszystkim uczestnictwa w świątecznej zabawie wprowadziliśmy możliwość jednorazowej zmiany miejsca z Trybuny Kamiennej na Trybunę Główną.

Na terenie stadionu będę czekały na Państwa również stoiska gastronomiczne oraz te z klubowymi gadżetami, na których będziecie mogli zakupić m.in. bluzy, kubki, kieliszki, kalendarz ścienny na 2024 roku i wiele, wiele więcej.

Mecz ze Stalą Rzeszów będzie także ostatnim spotkanie przy #K6 w tym roku kalendarzowym. MUSISZ BYĆ WIĘC RAZEM Z NAMI! WSPÓLNIE PODZIĘKUJMY PIŁKARZOM ZA OSTATNIE 12 MIESIĘCY!

Instrukcja zmiany miejsca z Trybuny Kamiennej na Trybunę Główną: