Kibice

Rusza sprzedaż biletów na mecz z Olimpią! To będzie święto

Data publikacji: 08.05.2023

Już teraz możesz kupić bilet na przedostatni w tym sezonie mecz domowy Polonii, z Olimpią Elbląg. Przypominamy, że po raz pierwszy od czerwca zeszłego roku otwieramy Trybunę Kamienną! Szykuje się niezapomniane święto, na którym nie może Cię zabraknąć.

Gorący doping, wielkie sportowe emocje i wspólny marsz piłkarzy z kibicami do wymarzonej Fortuna 1. Ligi – to plan na wieczór w sobotę 20. maja. Ostatnio było was ponad 2000, tym razem liczymy na jeszcze lepszą frekwencję. Dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie „Kamiennej” nie tylko na kończący rozgrywki mecz z Motorem Lublin (4.06, godz. 18), ale również na nadchodzący mecz z Olimpią Elbląg. Bilety na dowolną trybunę kupisz ONLINE oraz stacjonarnie przy Konwiktorskiej w naszym sports barze Czarna Koszula w godzinach jego otwarcia.

Ze względów bezpieczeństwa na tym meczu zawieszona będzie akcja Otwarty Stadion. Bez obaw, wróci już na mecz z Motorem! Na obu tych spotkaniach nowi kibice będą mogli za to skorzystać z darmowych wejściówek w ramach Kumpli z Trybuny – po otrzymaniu zaproszenia od naszego karnetowicza.

W sprzedaży są również pakiety biletów na oba ostatnie spotkania sezonu przy K6 – Olimpia + Motor. Kupisz je również przez internet tutaj oraz w Czarnej Koszuli. To jedyny sposób, żeby już dzisiaj zapewnić sobie miejsce na finale sezonu, starciu z zespołem z Lubelszczyzny.

Każdy posiadacz karnetu (na sezon lub rundę wiosenną) może za pośrednictwem systemu biletowego wygenerować sobie wejściówkę na Trybunę Kamienną. TUTAJ DOKŁADNA INSTRUKCJA JAK TO ZROBIĆ.

Kup bilet już dzisiaj i wspólnie zapełnijmy Konwiktorską na meczu z Olimpią. Sobota, 20 maja, godzina 19:11 – nie może Cię zabraknąć!