II Drużyna

Rezerwy na remis. Podział punktów w Płońsku

Data publikacji: 10.03.2024

Polonia II Warszawa zremisowała na wyjeździe 2:2 z PAF-em Płońsk w zaległym spotkaniu 15. kolejki Decathlon V Ligi. Dubletem w spotkaniu popisał się Adrian Rowicki.

Druga drużyna Czarnych Koszul wiosenne granie na boiskach Decathlon V Ligi rozpoczęła od odrabiania zaległości i wyjazdowego meczu z PAF-em Płońsk, który nie odbył się w pierwotnym terminie z powodu złego stanu boiska. Do rywalizacji z 12. drużyną w tabeli zespół Damiana Falkowskiego przystąpił wzmocniony zawodnikami z „jedynki”, a w wyjściowym składzie znaleźli się Krzysiek Bąkowski, Filip Arak, Antoni Grzelczak i Paweł Tomczyk.

Spotkanie przez większość czasu układało się po naszej myśli i po 53. minutach prowadziliśmy już 2:0 po golach Adriana Rowickiego. Negatywny w skutkach okazał się dla nas okres między 72. a 79. minutą, w którym to straciliśmy dwie bramki. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, mimo że to nasz zespół miał piłkę meczową, by zainkasować trzy punkty. W 92. minucie do futbolówki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Paweł Tomczyk, ale z jego uderzeniem poradził sobie bramkarz gospodarzy.

W następnej serii gier „dwójka” zmierzy się na wyjeździe z Okęciem Warszawa. Spotkanie zaplanowano na sobotę, 16 marca na godzinę 12:00. Z kolei najbliższy mecz w roli gospodarza Polonia II Warszawa rozegra w weekend 23-24 marca, a naszym przeciwnikiem będzie Makowianka Maków Mazowiecki. Bliżej spotkania poinformujemy o dokładnej godzinie i lokalizacji.

Polonia II Warszawa: Skład: Bąkowski – Arak, S. Olczak, Kondeja – S. Dąbrowski (70. Smulski), Grzelczak, Keller (65. Emre Celik), Rowicki (C), Kaim – Tymendorf (65. Tarnowski), Tomczyk