Klub

Raport kartkowy przed meczem z Wisłą Kraków

Data publikacji: 14.12.2023

W niedzielne wczesne popołudnie drużyna Czarnych Koszula zagra na wyjeździe z Wisłą Kraków w ostatnim w tym roku meczu Fortuna 1 Ligi. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 12:40, a mecz będziecie mogli obejrzeć na antenie Polsatu Sport oraz w systemie PPV. Poniżej prezentujemy sytuację kartkową przed #WISPOL.

W ostatnim spotkaniu ligowym z GKS-em Tychy piątą żółtą kartką w tym sezonie został napomniany Maciej Kowalski-Haberek. Nie ma ona jednak wpływu na ewentualną absencję piłkarza, którego trener Rafał Smalec może brać pod uwagę przy konstruowaniu kadry na to spotkanie.

Do „dziewiętnastki meczowej” może wrócić natomiast Szymon Kobusiński, który mecz z Tychami oglądał z wysokości trybun ze względu na nadmiar żółtych kartek.

W gronie zagrożonych absencją w następnym spotkaniu w przypadku otrzymania w niedzielę kolejnego „kartonika” są: Piotr Marciniec, Bartosz Biedrzycki, Marcin Kluska, Paweł Tomczyk i Vladyslav Okhronchuk. Wszyscy wymienieni mają na swoim koncie po trzy żółte kartki.

5 żółtych kartek:

Maciej Kowalski-Haberek

4 żółte karki:

Michał Kołodziejski, Michał Bajdur, Szymon Kobusiński,

3 żółte kartki:

Piotr Marciniec, Bartosz Biedrzycki, Marcin Kluska, Paweł Tomczyk, Vladyslav Okhronchuk

2 żółte kartki:

Michał Grudniewski, Nikodem Zawistowski, Mateusz Michalski,

1 żółta kartka:

Oliwier Wojciechowski, Krzysztof Koton, Dariusz Pawłowski,