I Drużyna

Raport kartkowy przed meczem z Odrą Opole

Data publikacji: 18.05.2024

Na kogo w jutrzejszym starciu z Odrą Opole (19.05/15:00) będzie mógł liczyć trener Rafał Smalec? Czy któryś z zawodników będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek? Zachęcamy do zapoznania się z raportem kartkowym przed meczem #POLODR.

W niedzielę o godzinie 15:00 zawodnicy Dumy Stolicy po raz ostatni w tym sezonie wybiegną na murawę stadionu przy Konwiktorskiej 6. Naszym przeciwnikiem będzie walcząca o baraże Odra Opole. Z sylwetką naszego rywala możecie zapoznać się TUTAJ. Co warto podkreślić, trzy punkty zagwarantują nam utrzymanie w pierwszej lidze. Wasz głośny i kulturalny doping może nam jedynie pomóc w realizacji tego celu. Bilety są dostępne online oraz jutro w kasach stadionu od godziny 13:00.

Cieszy fakt, że w meczu z Odrą Opole żaden z zawodników Czarnych Koszul nie będzie pauzował z powodu żółtych czy czerwonych kartek. Do gry po jednym spotkaniu absencji wraca natomiast Bartek Biedrzycki, który z uwagi na cztery żółte kartki, ostatnie stracie z Górnikiem Łęczna oglądał z wysokości trybun.

W gronie zawodników zagrożonych absencją w meczu ze Stalą Rzeszów pozostają z kolei Piotr Marciniec, Paweł Tomczyk i Mateusz Michalski. Cała trójka ma na swoim koncie po trzy żółte kartoniki.

8 żółtych kartek:

Maciej Kowalski-Haberek, Vladyslav Okhronchuk

6 żółtych kartek:

Szymon Kobusiński, Michał Bajdur

5 żółtych kartek:

Michał Kołodziejski, Wiktor Pleśnierowicz,

4 żółte karki:

Marcin Kluska, Bartosz Biedrzycki

3 żółte kartki:

Piotr Marciniec, Paweł Tomczyk, Mateusz Michalski,

2 żółte kartki:

Michał Grudniewski, Nikodem Zawistowski, Krzysztof Koton, Jan Majsterek

1 żółta kartka:

Oliwier Wojciechowski, Dariusz Pawłowski, Xabi Auzmendi, Jakub Piątek