GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

Wideo I Drużyna

Rafał Smalec: Nie wykorzystujemy stworzonych sytuacji

Data publikacji: 14.10.2021

W ostatnim meczu Polonia Warszawa przegrała z Mamrami Giżycko 1:2. Przebieg tego spotkania skomentował trener Rafał Smalec i Marcin Pieńkowski.

Rafał Smalec (trener Polonii Warszawa): Zagraliśmy bardzo słabo. Oczekiwania wobec siebie mamy duże, a wyszło katastrofalnie. Mogę tylko przeprosić kibiców, za to co widzieli. Zabrakło nam jakości, aby pokonać Mamry Giżycko i stworzyliśmy za mało sytuacji, aby wygrać ten mecz. Trzeba szybko się z tego otrząsnąć, ponieważ w sobotę mamy kolejny mecz i musimy zdobyć punkty.

Marcin Pieńkowski (pomocnik Polonii Warszawa): Po przerwie udało nam się strzelić szybko bramkę, ale po chwili straciliśmy drugą. Musieliśmy gonić wynik, przez co nie mieliśmy pewności. Chcę dawać drużynie, to co mam najlepsze, wiem, że na boku mogę sobie pozwolić na grę jeden na jeden i staram się stworzyć sytuacje, by dograć do chłopaków, aby łatwiej strzelić bramkę. Za trzy dni mamy kolejny mecz i musimy to wszystko poukładać sobie w głowie. Nie mamy innego wyjścia, jak zdobyć trzy punkty.