GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

I Drużyna

Rafał Smalec: Mamy nadzieję, że nasze mecze są przyjemnością dla kibiców

Data publikacji: 11.04.2022

Polonia Warszawa w ostatnim meczu wysoko wygrała z Ursusem 5:0 i zdobyła komplet arcyważnych punktów. Przebieg sobotniego meczu skomentował trener naszej drużyny Rafał Smalec i Krystian Pieczara.

Rafał Smalec (trener Polonii Warszawa): Mamy nadzieję, że to przyjemność dla kibiców patrzeć na swoją drużynę, która dobrze gra i wygrywa. Staramy się tonować emocje, które są dookoła. Ciężko pracujemy, by nasza gra była składna i ładna dla oka i przede wszystkim skuteczna. Jesteśmy bardzo pokorni – dla nas jest ważne, że wykonaliśmy pracę, którą sobie założyliśmy. Kluczem jest ciężka praca.

Krystian Pieczara (zawodnik Polonii Warszawa): Wynik jest okazały, ale jest on efektem naszej ciężkiej pracy. Zostawiliśmy sporo zdrowa i każdy z nas dał z siebie wszystko. Naprawdę ten mecz wymagał od nas sporo energii fizycznej i mentalnej. Stwarzamy wiele sytuacji, padają bramki, więc nic tylko się cieszyć, ale każda sytuacja kosztuje nas wiele energii. Mam nadzieję, że z każdym meczem będziemy jeszcze bardziej się nakręcali i wyniki będą układały się po naszej myśli.

Zapraszamy na Polonia TV: