Kibice I Drużyna II Drużyna Klub Akademia

Przekaż 1,5% na Akademię Piłkarską Polonii Warszawa

Data publikacji: 08.02.2024

Jednym z głównych celów, dla którego blisko ponad 112 lat temu powstał aktualnie najstarszy klub stolicy – Polonia Warszawa –  jest promowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród najmłodszych. Dążymy do tego, aby dzieci nie tylko nabywały świadomości własnego ciała, poprawiały koordynacje ruchową, ale także wszechstronnie się rozwijały budując pozytywne relacje społeczne, do czego najlepszą drogą jest praca zespołowa, taka jak na boisku piłkarskim. Szukając talentów, odnosząc sukcesy w rozgrywkach młodzieżowych jednocześnie otwieramy przed każdym dzieckiem drzwi do piłkarskiej przygody.

Rozpoczyna się akcja składania zeznań rocznych PIT za 2023 r. Zachęcamy do skorzystania z możliwości bezpłatnego przekazania części swojego podatku na rzecz Akademii Piłkarskiej Polonii Warszawa.

Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze 1,5% podatku. Wasze wsparcie posłuży rozwojowi wszystkich młodych adeptów rozwijających swoje talenty piłkarskie w akademii najstarszego klubu stolicy – Polonii Warszawa. Dzięki Państwa dobrej woli z uzyskanych środków pragniemy zrealizować:
1. Rozbudowę bazy treningowej

2. Zakup sprzętu sportowego (piłki, pachołki, tyczki, stożki, koszulki-oznaczniki, drabinki koordynacyjne, stroje meczowe, bramki,  płotki, wiele innych).

3. Dofinansowanie udziału zawodników w turniejach (opłaty wpisowe, koszty transportu, stroje meczowe).

4. Dofinansowanie obozów sportowych.

5. Szkolenie trenerów.

Przekazując 1,5% podatku na rzecz naszego Klubu staniecie się Państwo ważną częścią projektu Akademii, przyczynicie się do sportowej zabawy, rozwoju i niezapomnianych przeżyć młodych piłkarzy. Już teraz możesz pomóc Akademii i młodym sportowcom nie ponosząc przy tym żadnych kosztów!

Przekazanie 1,5% podatku jest bardzo proste – wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w zeznaniu podatkowym. W polu „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” należy wpisać numer KRS: 0000639583, ( OPP: Akademia Piłkarska Polonia Warszawa Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością) Następnie w polu „Wnioskowana kwota” należy podać sumę 1,5% podatku.

Każdy z Was ma realną szansę wsparcia szkolenia przyszłości Polonii Warszawa i polskiej piłki nożnej. Liczy się każda złotówka! Za każde wsparcie gorąco dziękujemy!

Zobacz film promujący treningi w naszej Akademii, w którym wzięli udział juniorzy naszej akademii piłkarskiej oraz zawodnicy I zespołu:

Chcesz zostać jednym z nas?

Dołącz do naszej Akademii – SZCZEGÓŁY