Klub

Przedszkolaki przy #K6! Na stadionie gościliśmy młodych mieszkańców stolicy

Data publikacji: 19.03.2024

Dzisiaj stadion przy Konwiktorskiej 6 odwiedziła liczna grupa przedszkolaków z Przedszkola numer 17 z warszawskiego Śródmieścia. Dzieciom i opiekunom dziękujemy za obecność i zaangażowanie.

Dzieci mogły zapoznać się z bogatą historią Polonii, poznać niedostępne na co dzień zakamarki stadionu, takie jak szatnia, czy płyta boiska, a także zwiedzić klubowe muzeum. Na koniec wycieczki każdy z uczestników otrzymał darmowy bilet na nasz mecz. Co warto podkreślić, rozdane bilety są nieograniczone czasowo! W związku z tym każdy z obdarowanych uczestników może przyjść na mecz z rodziną lub przyjaciółmi w dowolnym momencie sezonu!

Dzieciom i opiekunom dziękujemy za przybycie oraz aktywny udział w zwiedzaniu. W grupie nie zabrakło również zadeklarowanych kibiców Dumy Stolicy! Mamy nadzieję, że polonijna rodzina będzie sukcesywnie rosnąć w siłę.

Wszystkie Szkoły Podstawowe, Przedszkola bądź grupy zorganizowane zainteresowane zwiedzaniem naszego stadionu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 746 92 62 lub mailowy na adres marketing@kspolonia.pl.