Klub

Poznaliśmy zwycięzcę turnieju #K6GraWgrę! [Galeria zdjęć]

Data publikacji: 29.10.2023

Michał „Mrowicky” Mrowicki wygrał pierwszy w historii naszego klubu turniej w grę EA SPORTS FC24 i będzie reprezentował Dumę Stolicy w telewizyjnych rozgrywkach Fortuna 1 Liga Games. W finale pokonał on Jana Wójcika 2:0. Zwycięzcy gratulujemy! Z kolei wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział oraz mile spędzony czas.

Wczoraj w naszym sports barze Czarna Koszula 31 śmiałków stanęło do rywalizacji w grze EA SPORTS FC24 o prawo udziału w turnieju telewizyjnym Fortuna 1 Liga Games. Pierwszy esportowy turniej w historii Dumy Stolicy rozpoczął się od wylosowania par oraz ustalenia drabinki turniejowej. Następnie zawodnicy przystąpili do wirtualnej rywalizacji, grając dwie połowy po cztery minuty. W przypadku remisu obowiązywała klasyczna dogrywka, a jeśli ta nie przyniosła rozstrzygnięcia, to o awansie decydowały rzuty karne.

Pierwsze spotkania rozpoczęły się o godzinie 18:20. Rywalizacja przebiegała w miłej atmosferze zgodnie z zasadami fair-play. Z kolei w wolnej chwili uczestnicy mogli umilić sobie czas grą w piłkarzyki!  

W wielkim finale rozgrywanym około godziny 22:30 Michał Mrowicki zmierzył się z Janem Wójcikiem. Obaj w najważniejszym meczu sobotniego turnieju postanowili zagrać reprezentacją Francji, która, co ciekawe, była najczęściej wybieraną drużyną przez uczestników. W nim Mrowicki okazał się lepszy od przeciwnika, wygrywając w regulaminowym czasie gry 2:0.

W nagrodę popularny „Mrowicky” będzie reprezentował nasz klub w telewizyjnych rozgrywkach Fortuna 1 Liga Games. Michał otrzymał również oficjalną koszulkę meczową na sezon 2023/2024. Natomiast zawodnicy z drugiego, trzeciego i czwartego miejsca opuścili Czarną Koszulę bogatsi o klubowe gadżety.

Dziękujemy wszystkim za udział oraz zaangażowanie. Poniżej galeria zdjęć autorstwa Bartka Głowackiego.

#K6GraWgre