I Drużyna

Poznaliśmy termin meczu ze Stalą Rzeszów

Data publikacji: 13.11.2023

W 17. kolejce Fortuna 1 Ligi drużyna Czarnych Koszul zagra przed własną publicznością ze Stalą Rzeszów. Znamy już dokładny termin tego spotkania, które będzie ostatnim przy #K6 w 2023 roku.   

Mecz ze Stalą Rzeszów zostanie rozegrany w pierwszy piątek grudnia (1.12) o godzinie 18:00 na stadionie przy Konwiktorskiej 6. W najbliższym czasie poinformujemy o starcie sprzedaży biletów, które będziecie mogli nabyć online, stacjonarnie w Czarnej Koszuli oraz w kasach stadionu w dniu meczu.

Rywalizację z drużyną Marka Zuba będzie można również śledzić poprzez transmisję PPV. Kupując z naszego linku, wspierasz swój ukochany klub. To koszt zaledwie 10 złotych, z czego 50% tej kwoty wpływa na konto klubu.

Będzie to również nasz ostatni ligowy mecz przy #K6 w tym roku kalendarzowym. MUSISZ BYĆ WIĘC RAZEM Z NAMI! WSPÓLNIE PODZIĘKUJMY PIŁKARZOM ZA OSTATNIE 12 MIESIĘCY!

Po meczu ze Stalą Rzeszów podopiecznych Rafała Smalca czekają jeszcze dwa spotkania wyjazdowe – z GKS Tychy (9/10.12) oraz Wisłą Kraków (16/17.12).