GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

I Drużyna

Powrót do domu! Krystian Pieczara wraca do Polonii Warszawa

Data publikacji: 01.07.2021

Krystian Pieczara po półtorarocznej przerwie wraca do Polonii i od lipca znów będzie reprezentował barwy Czarnych Koszul.

Ostatnio 32-letni napastnik występował w Stali Rzeszów, gdzie zagrał w 38 meczach i zdobył 10 bramek.

– Dzisiaj, kiedy wchodziłem na stadion, właściwie poczułem się tak jak byłbym tu wczoraj. To dla mnie bardzo ważne miejsce, zarówno pod względem sportowym, zawodowym, jak i prywatnym. Poznałem tu wielu moich obecnych przyjaciół. Stęskniłem się! – nie ukrywał zadowolenia po podpisaniu umowy Krystian Pieczara.

W barwach Polonii Warszawa ma na swoim koncie 180 rozegranych meczów i 81 bramek.

– Krystian wraca do Polonii po półtorarocznej przerwie. Liczymy, że będzie ważną postacią w szatni i na boisku. To profesjonalista w każdym calu. Wiążemy z jego osobą spore nadzieje. Jest zawodnikiem, który doskonale wie jak zdobywać bramki dla Czarnych Koszul – komentuje dyrektor sportowy Polonii Warszawa, Piotr Kosiorowski.

– Wierzę, że dzięki ciężkiej, codziennej pracy uda nam się osiągnąć cel i awansujemy do II ligi. Miejsce Polonii jest w Ekstraklasie, ale przed nami długa droga. Na pewno z odpowiednim zapleczem finansowo-organizacyjnym Czarne Koszule, prędzej niż później wrócą tam gdzie ich miejsce – dodaje na koniec Pieczara.

Krystian, witamy w domu!