Klub

Porozmawialiśmy o Polonii! Za nami pierwsze spotkanie „Legendy żyją wiecznie: Nasza historia, nasz klub”

  • Strona główna
  • Aktualności
  • Porozmawialiśmy o Polonii! Za nami pierwsze spotkanie „Legendy żyją wiecznie: Nasza historia, nasz klub”
Data publikacji: 11.01.2024

W ramach wczorajszego spotkania „Legendy żyją wiecznie: Nasza historia, nasz klub” gościliśmy w Czarnej Koszuli czterech wyjątkowych gości – Igora Gołaszewskiego i Piotra Dziewickiego (mistrzowie Polski z Polonią) oraz twórców cieszącego się sporą popularnością dokumentu o naszym klubie – Adama Stelmaszczyka i Dominika Woźniaka.

Spotkanie rozpoczęło się kilka minut przed godziną 19:00 od emisji serialu dokumentalnego „Polonia Warszawa. Kiedyś to było”. To dwuodcinkowa produkcja realizowana przez telewizję Canal+ ukazująca fascynującą historię jednego z najstarszych klubów w Polsce, pełną wzlotów i upadków, zarówno pięknych, jak i trudnych chwil, zwieńczonych dwoma awansami z rzędu.

Po zakończonej projekcji odbył się panel dyskusyjny z gościnnym udziałem dwóch mistrzów Polski z sezonu 1999/2000 – Igorem Gołaszewskim i Piotrem Dziewickim oraz twórcami serialu – Adamem Stelmaszczykiem i Dominikiem Woźniakiem.

Spotkanie przebiegło w przyjemnej atmosferze, a kibice licznie zgromadzeni w naszym sports barze mogli poznać kulisy powstawania serialu, do tej pory nieznane szerszej publiczności anegdoty, a także wiele barwnych historii z piłkarskiej szatni.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i aktywny udział w spotkaniu. Do zobaczenia przy #K6!

GALERIA ZDJĘĆ:

FOT. BARTEK GŁOWACKI