GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

I Drużyna

Polonia Warszawa Remisuje z GKS-em Bełchatów

Data publikacji: 17.07.2021

W drugim meczu kontrolnym w letnim okresie przygotowawczym Polonia Warszawa zmierzyła się na wyjeździe z II-ligowcem GKS-em Bełchatów. Już w 2. minucie spotkania nasza drużyna mogła wyjść na prowadzenie, ale piłka pofrunęła nad poprzeczkę. Czarne Koszule dobrze rozgrywały piłkę, ale w naszych akcjach brakowało precyzyjnego zakończenia.

Po zmianie stron gospodarze wyszli na prowadzenie po rzucie karnym, który wykorzystał Dawid Flaszka. W 77. minucie meczu Polonia Warszawa doprowadziła do remisu 1:1. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła efektowną bramką z przewrotki popisał się Krystian Pieczara, dla którego była to pierwsza bramka po powrocie do Polonii. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Za tydzień nasza drużyna rozegra kolejny sparing, w którym zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Puławy.

GKS Bełchatów 1:1 Polonia Warszawa

Bramki: Dawid Flaszka (k. 50’), Krystian Pieczara (77’)

Skład (I połowa): Brudnicki – Pazio, zawodnik testowany, Górski, Wełna, Chojczak, Piątek, Marciniec, Koton, Paczuk, Marcinho

Skład (II połowa): Brudnicki (Ziółko 68′)– Paczuk (Górski 68′), Mikołajewski, Kiczuk, Rowicki, zawodnik testowany, Marciniec (Koton 68′), Roguski, zawodnik testowany, Pieczara, Radziński

Trener: Rafał Smalec