Klub

Pokażmy co to znaczy Czarni Kulturalni!

Data publikacji: 11.11.2022

Kibice są siłą Polonii – Wasz doping podczas meczów dodaje skrzydeł zawodnikom. Wyjątkowa atmosfera na trybunach i niezapomniane oprawy meczów to coś, co wyróżnia Polonię.

Silny doping i porywające emocje to nieodłączne elementy piłki nożnej i jesteśmy dumni, że nasi kibice to ludzie pełni pasji dla tego sportu, jednak nie one mogą doprowadzać do zachowań agresywnych, jak miało to miejsce podczas meczów z Pogonią Siedlce i Kotwicą Kołobrzeg. Jest to niezgodne z wartościami Klubu i prowadzi do poważnych konsekwencji, takich jak kary finansowe i kwalifikowanie kolejnych spotkań jako mecze podwyższonego ryzyka.

Za kilka dni ponownie spotkamy się z Pogonią Siedlce na K6. Pokażmy jakimi kibicami jesteśmy – zaciekle zagrzewajmy naszą drużynę do walki, niech krew się w nas gotuje, kiedy do naszej bramki zbliżają się przeciwnicy, ale nie dajmy się sprowokować do zachowań, które nam samym zaszkodzą. Niech goście poczują wyjątkową atmosferę naszego domu przy Konwiktorskiej, ale pokażmy się od najlepszej strony – siły naszych serc i gardeł – a nie przemocy.

Jest to niezgodne z wartościami Klubu i prowadzi do poważnych konsekwencji, takich jak kary finansowe i kwalifikowanie kolejnych spotkań jako mecze podwyższonego ryzyka co wiąże się z ponoszeniem przez Klub wyższych niż normalnie kosztów organizacji meczów.

Pokażmy co to znaczy Czarni Kulturalni.

Liczymy na Wasze wsparcie. Do zobaczenia na K6!