Klub

Podział punktów w ostatnim meczu w tym roku na K6

Data publikacji: 01.12.2023

W 17 kolejce I. Ligi mierzyliśmy się w ostatnim meczu w tym roku na Konwiktorskiej 6. Spotkanie miało wyjątkową oprawę. Był to ostatni mecz w Czarnych Koszulach Łukasza Piątka. Oprócz tego na kibiców czekało mnóstwo świątecznych atrakcji – kiermasz oraz zabawa mikołajkowa. Na boisku od początku spotkania było wiele emocji.

Otwarcie spotkania należało zdecydowanie do Polonii. Już w 3 minucie po zgraniu z pierwszej piłki Szymona Kobusińskiego na strzał z dystansu zdecydował się Michał Bajdur zdobywając pierwszą bramkę. Chwilę później po rozegraniu z rzutu rożnego na strzał niemal ze skraju pola karnego zdecydował się Michał Bajdur. Piłka znalazła drogę do bramki Stali lądując w samym okienku bramki. W 32. minucie goście zdobyli bramkę kontaktową. Na listę strzelców wpisał się Paweł Oleksy pokonując na raty Lemanowicza.

W drugiej połowie goście doprowadzili do wyrównania. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę strzałem od słupka skierował Krystian Wachowiak. W 84 minucie Michała Bajdura zmienił Łukasz Piątek, dla wychowanka Polonii było to ostatnie spotkanie w barwach Czarnych Koszul. Do końca wynik nie uległ zmianie i Polonia musiała zadowolić się jednym punktem wywalczonym w ostatnim meczu przy K6 w tym roku. Kolejny mecz Czarne Koszule rozegrają w połowie lutego. Dziękujemy za dzisiejszy doping i wspólnie spędzony czas na zabawie mikołajkowej oraz kiermaszu. Mamy nadzieję, że wszyscy najmłodsi opuścili K6 z szerokimi uśmiechami na twarzy a kibice z fajnymi świątecznymi prezentami.

Lemanowicz – Bajdur (83. Piątek), Biedrzycki, Grudniewski, Kluska, Kobusiński (69. Tomczyk), Koton, Kowalski-Haberek, Majsterek, Okhronchuk (46. Marciniec), Zawistowski (69. Pawłowski)

ZOSTAŃ

SPONSOREM KLUBU

 

WIĘCEJ