Klub

Podsumowanie akcji „Zima w Mieście” przy #K6. Ponad 500 uczniów zwiedziło nasz stadion!

Data publikacji: 29.01.2024

Ponad 500 uczniów z warszawskich Szkół Podstawowych zwiedziło stadion przy Konwiktorskiej 6 w ramach akcji „Zima w Mieście”. Wszystkim uczestnikom oraz ich wychowawcom dziękujemy za przyjście, a także aktywny udział w zwiedzaniu.

W ramach akcji „Zima w mieście” zaprosiliśmy na nasz stadion przy #K6 ponad 500 uczniów z warszawskich Szkół Podstawowych, co w finalnym rozrachunku dało 24 grupy zwiedzających. Dzieci mogły zapoznać się z historią naszego klubu, zwiedzić zakamarki stadionu, w tym szatnię oraz salę konferencyjną, a także zdobyć klubowe gadżety w odbywającym się na płycie boiska quizie na temat Dumy Stolicy. Na koniec wycieczki każdy z uczestników otrzymał darmowy bilet na nasz mecz. Co warto podkreślić, rozdane bilety są nieograniczone czasowo! W związku z tym każdy z obdarowanych uczestników może przyjść na mecz z rodziną lub przyjaciółmi w dowolnym momencie sezonu!

Była to świetna okazja do przybliżenia młodym mieszkańcom stolicy bogatej historii naszego klubu, omówienia czasów współczesnych, zapoznania ich z klimatem piłkarskiej szatni oraz, co najważniejsze, zaszczepienia w nich polonijnych nastrojów oraz zachęcenia do przyjścia na mecz.

Wszystkim uczestnikom, uczniom i wychowawcom, dziękujemy za mile spędzony czas, zaangażowanie oraz uśmiechy, które motywowały nas do dalszej pracy. DZIĘKUJEMY i do zobaczenia na #K6! Dziękujemy również Aktywnej Warszawie za współpracę.

Galeria zdjęć: