I Drużyna

Pociąg do wygranej! Polonia gra z Kolejorzem

Data publikacji: 17.03.2023

Kolejny ligowy mecz przy K6 to idealna szansa aby pokazać, że porażka w Pruszkowie była tylko wypadkiem przy pracy. W niedzielę 19 marca o godzinie 16:30 Czarne Koszule zmierzą się z drugą drużyną Lecha Poznań. Ścisk w górnej połowie tabeli eWinner 2. Ligi sprawia, że najbliższe spotkanie może okazać się jednym z kluczowych elementów walki o awans.

Mecz z Kolejorzem to nie tylko sportowe emocje. Przygotowaliśmy dla was szereg atrakcji, z których będzie można skorzystać już od 14:30, kiedy otworzymy bramy stadionu. W Czarnej Koszuli od tej godziny będziecie mogli obejrzeć retransmisję meczu z Legionovią, aby przypomnieć sobie, że nigdy nie wolno się poddawać i zawsze trzeba wierzyć w końcowy sukces! Dodatkowo, od otwarcia bram aż do godziny 16, zaplanowaliśmy HAPPY HOURS z 20-procentową zniżką na naszą grillowaną kiełbaskę oraz piwo. Po raz kolejny w strefie gastronomicznej zagoszczą FOOD TRUCKI, które zaserwują Wam burgery oraz belgijskie frytki. Warto wpaść wcześniej na K6 i spędzić miłe popołudnie połączone z piłkarskim świętem. Szczególnie, że synoptycy zapowiadają piękną, wiosenną pogodę!

Lech II Poznań to drużyna nieobliczalna. W jej składzie znajdziemy młodzież z jednej z najlepszych piłkarskich akademii w kraju oraz zawodników doświadczonych jak Szymon Pawłowski, Adam Stachowiak czy Tomasz Cywka. Obecnie Poznaniacy zajmują 10. miejsce w tabeli eWinner 2 Ligi. W ostatnim meczu drużyna prowadzona przez Artura Węska pokonała rezerwy Zagłębia Lubin 2:1.

Trener Rafał Smalec w niedzielnym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Macieja Radaszkiewicza, Marcina Pieńkowskiego i Michała Brudnickiego, który nabawił się urazu na jednym z treningów i czeka go kilkutygodniowa przerwa od treningów.

Zawodnicy Dumy Stolicy dadzą z siebie wszystko! Przyjdź na mecz i wspieraj naszych piłkarzy w walce o zwycięstwo!


Zasady organizacyjne podczas meczu z Lechem II Poznań :

  1. Każda osoba przed wejściem na stadion powinna zapoznać się ze wszystkimi obowiązującymi poniżej zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi uczestnictwa w wydarzeniu – zobacz tutaj.
  2. Bilety na mecz będzie można nabyć w kasach w dniu meczowym w godzinach 13:30 – 17:30 oraz w Czarnej Koszuli w piątek do 19:30 i sobotę od 13:00 do 16:00. Aby uniknąć kolejek przed wejściem, sugerujemy zakup biletów online lub z odpowiednim wyprzedzeniem w kasach.
  3. Bramy wejściowe zostaną otwarte dla kibiców od godziny 14:30.
  4. Wejście na stadion od godziny 14:30 będzie możliwe tylko na podstawie dokumentu – karnetu/biletu uprawniającego do uczestnictwa w meczu. Informujemy także, iż będziemy sprawdzać dokumenty uprawniające do skorzystania z biletu ulgowego. Prosimy o przygotowanie dokumentu tożsamości, (dzieci – legitymacja).
  5. Karnet/bilet GOLD na sektor VIP upoważnia do korzystania z cateringu przygotowanego w sali nr 103 (parter) na stadionie.
  6. Wejście na sektor i strefę VIP przed i w trakcie meczu będzie możliwe na podstawie uprawniającego dokumentu, to jest karnetu/biletu.
  7. Osoby posiadające karnet VIP mają możliwość skorzystania z parkingu. Wjazd od ul. Międzyparkowej za okazaniem ważnej wejściówki.
  8. Bar Czarna Koszula będzie dostępny dla wszystkich kibiców.
  9. Stoisko z gadżetami będzie dostępne od godziny 15:30.
  10. Impreza masowa została zgłoszona na 2500 osób.