I Drużyna

Plan przygotowań Polonii do rundy wiosennej

Data publikacji: 23.12.2023

Poznaliśmy plan przygotowań Czarnych Koszul do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. Na najbliższe tygodnie zaplanowano osiem meczów sparingowych oraz dwa obozy, w tym jeden w tureckim Belek.

Powrót piłkarzy do treningów po przerwie świąteczno-noworocznej zaplanowano na poniedziałek, 8 stycznia. Wtedy również odbędą się tradycyjne badania medyczne. Przez pierwszy tydzień podopieczni Rafała Smalca będą trenować na boiskach w Warszawie.

15 stycznia (poniedziałek) Czarne Koszule wyjadą na sześciodniowy obóz przygotowawczy do Zielonej Góry. Tam rozegramy dwa mecze sparingowe z Chrobrym Głogów (17.01) i Lechią Zielona Góra (20.01).

Od 30 stycznia do 8 lutego nasi piłkarze będą szlifować formę na obozie przygotowawczym w tureckim Belek, podczas którego przyjdzie nam się zmierzyć z SCM Gloria Buzau (Rumunia) i Kolding IL (Dania). Przed wylotem do Turcji rozegramy jeszcze jeden mecz kontrolny z Pogonią Siedlce (27.01).

Po powrocie do Polski, a na tydzień przed startem rozgrywek ligowych, wybierzemy się do Lublina na mecz z Motorem (10.02). Tydzień później podejmiemy u siebie Victorię Sulejówek, a zimowy okres przygotowawczy zakończymy w ostatni weekend lutego meczem z Legionovią Legionowo.

Plan zimowych sparingów:

17.01 – Chrobry Głogów (Zielona Góra)

20.01 – Lechia Zielona Góra (Zielona Góra)

27.01 – Pogoń Siedlce (Warszawa)

03.02 – SCM Gkoria Buzau (Belek)

07.02 – Kolding IL (Belek)

10.02 – Motor Lublin (Lublin)

18.02 – Victoria Sulejówek (Warszawa)

25.02 – Legionovia (Warszawa)