I Drużyna

Piotr Idzik poprowadzi mecz z Zagłębiem Sosnowiec

Data publikacji: 06.10.2023

Piotr Idzik z Poznania poprowadzi nasz niedzielny (08.10) mecz z Zagłębiem Sosnowiec w 11. kolejce Fortuna 1 Ligi. Początek o godzinie 18:00. Transmisja PPV dostępna pod poniższym linkiem tiny.pl/cr8gh.

W trwającym sezonie doświadczony arbiter z Poznania poprowadził trzy spotkania w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi., w których łącznie pokazał 22 żółte i 2 czerwone karki.

Do tej pory Piotr Idzik jako sędzia główny pracował przy dwóch spotkaniach Czarnych Koszul. W poprzednim, drugoligowym sezonie był on rozjemcą meczów ze Stomilem Olsztyn (1:1) i Kotwicą Kołobrzeg (1:2). Zdobyliśmy w nich cztery punkty i nie zaznaliśmy smaku porażki, co napawa optymizmem przed niedzielnym meczem z Zagłębiem Sosnowiec.

Na liniach pomagać mu będą Maciej Cebulski i Mariusz Borkowski. Sędzią technicznym będzie Damian Gawęcki. Za system VAR będą odpowiedzialni Jacek Małyszek i Paulina Baranowska.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja Polsat Box Go. Kupując transmisję z tego linku tiny.pl/cr8gh wspierasz swój klub!