Klub

Piłkarze Polonii Warszawa odwiedzili Warszawskie Centrum Medyczne „Kopernik”

Data publikacji: 06.12.2023

Delegacja złożona z piłkarzy Polonii Warszawa złożyła wizytę w Warszawskim Centrum Medycznym „KOPERNIK” przy ul. Kopernika 43. Nasi zawodnicy odwiedzili młodych pacjentów placówki i wręczyli im podpisane przez siebie karty z autografami wraz ze świątecznymi klubowymi upominkami.

– Takie spotkania są bardzo ważne dla naszych małych pacjentów, którym staramy się przywrócić pełną sprawność i cieszymy się, że udało się je zorganizować. Nawet nie spodziewałam się, że dziewczynki są tak zainteresowane piłką nożną i że nasze pacjentki akurat uprawiają tę dyscyplinę. Szkoda, że przy tej okazji odniosły kontuzję, ale z tej również przyczyny wizyta sportowców okazała się wielką atrakcją  – wspólne zdjęcie, autografy…  to powód do ogromnej radości!  Cieszyły się chyba jeszcze bardziej niż chłopcy – powiedziała Beata Herman – Inspektor Działu Marketingu i Promocji Zdrowia Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej „KOPERNIK” sp. z o.o.

Delegacja w składzie Piotr Marciniec, Jakub Piątek, Eryk Mikołajewski przekazała dzieciom karty ze swoimi autografami oraz pamiątki klubowe. Zawodnicy spotkali się z najmłodszymi pacjentami placówki, rozdawali klubowe gadżety i pozowali do zdjęć.

– Mamy nadzieję, że mogliśmy dać radość młodym pacjentom swoją wizytą przy okazji składając im życzenia jak najszybszego powrotu do zdrowia. Zostaliśmy przywitani z bardzo dużym entuzjazmem. W rozmowach niektórzy deklarowali, że jak tylko dojdą do zdrowia będą chcieli odwiedzić nas na meczu przy K6 więc mamy nadzieję, że jak najszybciej spotkamy się ponownie. – dodał Piotr Marciniec

Wszystkim pacjentom Warszawskiego Centrum Medycznego Kopernik przekazujemy sportowe pozdrowienia i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

ZOSTAŃ

SPONSOREM KLUBU

 

WIĘCEJ