Klub

Piłkarze Polonii Warszawa odwiedzili niepubliczne przedszkole„Bajladnia” w Warszawie

Data publikacji: 19.12.2023

Delegacja złożona z piłkarzy Polonii Warszawa złożyła wizytę w przedszkolu „Bajlandia” przy ul Modlińskiej. Nasi zawodnicy odwiedzili młodych uczniów wręczając im podpisane przez siebie autografy oraz pozowali wspólnie do zdjęć. Oprócz piłkarzy niesamowitą atrakcją dla dzieci była wizyta maskotki Polonii, w którą wcielił się nasz kibic – Janek, któremu dziękujemy za zaangażowanie w tym dniu! Nie zabrakło ciekawych pytań do piłkarzy o porady dot. rozpoczęcia kariery piłkarza, debaty nad tym czy lepiej stać na bramce czy grać jako napastnik, a także tego czy piłkarz musi na co dzień szybko biegać. 😉 

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie takiej wizyty klubowi Polonia Warszawa. Spotkanie było bardzo inspirujące dla dzieci. Nasze przedszkolaki otrzymały solidną dawkę wiedzy i zabawy. Mieli okazję porozmawiać z zawodnikami a nawet chwilę pograć z nimi w piłkę. Dla nich to niezapomniane przeżycie. – powiedziała Magdalena Barszcz – wychowawczyni jednej z grup odwiedzonego przedszkola.

Delegacja w składzie Wojciech Fadecki, Michał Kołodziejski, Paweł Tomczyk przekazała dzieciom autografy oraz upominki klubowe.

Wspólnie spędziliśmy miło czas. Dzieci były bardzo zainteresowane naszą wizytą. Cieszymy się, że mogliśmy uatrakcyjnić ich dzień, przede wszystkim mamy nadzieję zainspirować je do trenowania piłki nożnej. Dostaliśmy wiele pytań o możliwość trenowania w Polonii więc wierzymy, że już wkrótce część z odwiedzonych dziś dzieci trafi do naszej akademii albo na trybuny naszego stadionu. Patrząc po możliwościach wokalnych i głośnych okrzykach „PO-LO-NIA”, którymi dzisiaj nas uraczyły, bardzo dobrze wpisałyby się w doping na naszym stadionie – dodał nasz wahadłowy Wojciech Fadecki.

Wszystkim młodym adeptom przedszkola „Bajlandia” przekazujemy serdeczne, sportowe pozdrowienia. Do zobaczenia na zielonej murawie i trybunach stadionu przy ul. Konwiktorskiej 6!

Informacja dla uczniów/ dyrektorów szkół/ przedszkoli/ rodziców:
Jeżeli chciałbyś aby nasza delegacja odwiedziła Twoje przedszkole/ szkołę w Warszawie, skontaktuj się z nami – marketing@kspolonia.pl