GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

I Drużyna

Pewna wygrana Polonii Warszawa w ostatnim sparingu

Data publikacji: 26.02.2022

Podopieczni Rafała Smalca w ostatnim meczu kontrolnym przed startem rundy wiosennej zmierzyli się z drużyną z 3 Ligi – Avią Świdnik. Czarne Koszule pewnie pokonali rywali, wygrywając 4:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Marcin Kluska, Junior Radziński i Rafał Parobczyk.

Już 5 marca o godzinie 14:00 Czarne Koszule wracają do gry po zimowej przerwie w rozgrywkach i rozpoczynają rundę rewanżową meczem z Unią! Na pewno czeka nas zacięta rywalizacja o ligowe punkty i nie może Was zabraknąć na trybunach! Bilety na ten mecz są już dostępne w sprzedaży online – kup bilet.

Polonia Warszawa 4:0 (1:0) Avia Świdnik

Bramki: Kluska 12’, bramka samobójcza 48’, Parobczyk 84’, Radziński 118’,

Polonia (I połowa): Brudnicki – Mikołajewski, Jarosz, Wełna, Pazio, Pieńkowski, Piątek, Marciniec, Koton, Kluska, Pieczara

Polonia (II połowa): Brudnicki (75’ Krzysztofek) – Mikołajewski (60’ Arak), Jarosz (60’ Kiczuk), Wełna(75’ Górski), Pazio (80’ Wyszkowski), Pieńkowski (60’ Niewiarowski), Piątek (90’ Keller), Marciniec (90′ Radziński), Koton (60′ Paczuk), Kluska (60′ Mosiejko), Pieczara (60′ Parobczyk)