I Drużyna

Oliwier Wojciechowski na dłużej przy #K6!

Data publikacji: 04.07.2024

Oliwer Wojciechowski na zasadzie transferu definitywnego zasilił szeregi Dumy Stolicy. Pomocnik podpisał z naszym Klubem trzyletni kontrakt.

Oliwier Wojciechowski w minionym sezonie reprezentował barwy Polonii Warszawa na zasadzie rocznego wypożyczenia z Jagiellonii Białystok. 19-latek pochodzący z Wysokiego Mazowieckiego rozegrał w tym czasie 15 spotkań, notując w nich dwie asysty. Na boisku przebywał łącznie przez blisko 600. minut.

Obie strony po zakończeniu sezonu 2023/2024 wyraziły chęć kontynuowania współpracy. Rozmowy transferowe między Klubami udało się sfinalizować w tym tygodniu, dzięki czemu Oliwier dołączył do nas na stałe. Oli podpisał umowę obowiązującą do końca sezonu 2026/2027.

Jestem bardzo szczęśliwy po podpisaniu nowego kontraktu. Jestem dumny, że taki Klub jak Polonia Warszawa chce mnie jako nowego zawodnika. Jestem bardzo szczęśliwy – przyznał Wojciechowski w rozmowie z nami, która jeszcze dzisiaj zostanie opublikowana w naszych mediach społecznościowych.

Oliwier to również były reprezentant polskich młodzieżówek, który w wieku zaledwie 15 lat zadebiutował na poziomie Ekstraklasy!

Oli, życzymy powodzenia!

Grę Oliwiera, jak i innych zawodników Dumy Stolicy, będziecie mogli podziwiać już od 19 lipca! Najlepiej z wysokości trybun! Pomocny może okazać się w tym karnet, który możecie kupić online oraz stacjonarnie w Czarna Koszula Sports Bar. Karnet to wiele benefitów, w tym m.in. oszczędność czasu i pieniędzy, gwarancja ulubionego miejsca na stadionie czy pewny wstęp na hitowe mecze tego sezonu z Wisłą Kraków, Ruchem Chorzów i Łódzkim Klubem Sportowym.