Kibice I Drużyna Klub

Na Olimpię z otwartą Kamienną! Sprzedaż rusza w poniedziałek

Data publikacji: 04.05.2023

Wkraczamy w decydującą fazę sezonu. Fazę, która oddzieli chłopców od mężczyzn. Fazę, w której nie ma miejsca na półśrodki. Fazę, w której wszystkie ręce muszą znaleźć się na pokładzie „Czarnej Perły”.  Dlatego podjęliśmy decyzję, że Trybuna Kamienna będzie otwarta nie tylko na kończący rozgrywki eWinner 2. Ligi mecz z Motorem Lublin (4 czerwca, godz. 18), ale również na spotkanie 31. kolejki z Olimpią Elbląg. Wsłuchując się też w głos kibiców zdecydowaliśmy, że to spotkanie odbędzie się w sobotę, 20 maja, o godz. 19:11.

Kamienna ostatni raz była otwarta na zeszłorocznym meczu z Legionovią, który dał Czarnym Koszulom upragniony awans z III Ligi. Blisko pięć tysięcy fanów zgromadzonych na stadionie przy Konwiktorskiej było świadkami porywającego spektaklu, w którym emocje rosły aż do momentu kulminacyjnego w ostatniej minucie spotkania. To wtedy Marcin Pieńkowski zdobył bramkę na 3:2, pozwalając Polonii wyprzedzić rywala w tabeli i wprawiając tłum kibiców w ekstazę. Czy ten sukces byłby możliwy, gdyby nie fanatyczny doping „Kamyka”? Na pewno byłoby o niego znacznie trudniej.

Biorąc pod uwagę olbrzymie wsparcie, którego piłkarze potrzebują, a także dość satysfakcjonującą frekwencję na ostatnich meczach domowych, zdecydowaliśmy, że czas znowu otworzyć drugą trybunę. Wszyscy karnetowicze będą mieli możliwość zmiany na dwa ostatnie mecze miejsca na Kamienną – przygotujemy dokładną instrukcję jak w prosty sposób zrobić to przez nasz system biletowy i niebawem podzielimy się nią z kibicami. Posiadacze pakietów, których częścią jest mecz z Motorem, również będą mogli wygenerować wejściówkę na „Kamyk”.

Sprzedaż biletów oraz pakietów Olimpia + Motor ruszy w poniedziałek 8.05 – potrzebujemy jeszcze chwili, żeby przygotować odpowiednio system oraz precyzyjne instrukcje dla Was, jak odnaleźć się w tej nowej, pięknej sytuacji z otwartym całym stadionem. Chcieliśmy jednak jak najszybciej poinformować Was, żebyście zaznaczyli sobie na czerwono termin meczu – sobota, 20 maja, 19:11. Niezależnie od tego czy wolisz fanatyczny doping Kamiennej czy nieco spokojniejszą atmosferę Głównej, wszyscy widzimy się przy Konwiktorskiej i wspólnie pomagamy piłkarzom w wywalczeniu awansu do Fortuna 1. Ligi!

Cześć na K6!