GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

I Drużyna

Michał Brudnicki wzmocni drużynę Czarnych Koszul!

Data publikacji: 28.06.0202

Michał Brudnicki jest wychowankiem MKS-u Polonii Warszawa i do 2015 roku grał w zespole Czarnych Koszul. 24-letni bramkarz trzy ostatnie sezony spędził w Unii Skierniewice, a od lipca znów będzie reprezentował barwy Polonii.

W ubiegłym sezonie, w Unii Skierniewice wystąpił w 30 meczach ligowych oraz w 3 pucharowych, notując łącznie 2950 minut na boisku, 11 spotkań zakończył z czystym kontem.

– Cieszę się, że w przyszłym sezonie znów będę mógł reprezentować barwy Polonii. Wracam do domu. Mam nadzieję, że razem z kibicami powrócimy do miejsce, w którym ten Klub powinien być i na które zasługuje. Cel postawiony przed drużyną jest w naszym zasięgu i wierzę, że uda nam się go zrealizować – powiedział po podpisaniu umowy Michał Brudnicki.

– Michał wraca do Polonii po dłuższej przerwie, jako dojrzalszy piłkarz – bogatszy o doświadczenia. W Unii Skierniewice współpracował z trenerem Rafałem Smalcem, który doskonale zna atuty Michała. Liczę, że w nadchodzącym sezonie potwierdzi swoje umiejętności i wniesie do zespołu nową jakość – zaznaczył dyrektor sportowy Polonii Warszawa, Piotr Kosiorowski.

Michał, witamy w drużynie!