I Drużyna

Michał Bajdur wzmacnia Czarne Koszule!

Data publikacji: 01.07.2022

Nowym zawodnikiem Polonii Warszawa został Michał Bajdur. 28-letni pomocnik zaczynał swoją piłkarską karierę w Warcie Mstów, a potem występował w m.in. Dolcanie Ząbki, Zagłębiu Sosnowiec czy Pogoni Siedlce. Trzy ostatnie lata spędził w Legionovii Legionowo, w poprzednim sezonie zagrał w 32 spotkaniach, notując 2526 minut i zdobywając dwanaście bramek.

– Kiedy pojawiła się propozycja z Polonii Warszawa na początku byłem zaskoczony, ale nie musiałem długo zastanawiać się nad podpisaniem umowy. Rozmowa z dyrektorem sportowym – Piotrem Kosiorowskim i cała wizja odbudowy klubu przekonała mnie i cieszę się bardzo, że tutaj jestem. To dla mnie ważny i dobry krok, by dalej się rozwijać. Na pewno dam z siebie wszystko i chcę pomóc drużynie w osiągnięciu sukcesu – mówi po podpisaniu umowy nasz nowy zawodnik.

W poniedziałek 1 lipca Czarne Koszule rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. – Za mną już pierwszy trening z drużyną. Od razu było widać jakość zespołu i jestem bardzo zadowolony, że mogę być jego częścią. Mamy mało czasu na przygotowanie się do startu nowego sezonu, dlatego od pierwszych zajęć ciężko pracowaliśmy. Skład został wzmocniony, więc czeka nas rywalizacja, ale dzięki temu będziemy wspólnie budować silną drużyną. Szatnia jest bardzo pozytywna i zostałem bardzo dobrze przyjęty. Od wielu lat bardzo dobrze znam się z Michałem Fidziukiewiczem i Marcinem Kluską z gry w Legionowie  – dodaje Michał Bajdur.

Umowa będzie obowiązywała przez dwa lata.

Michał witamy w drużynie!