I Drużyna

Mecz ze Zniczem Pruszków organizacyjnie

Data publikacji: 15.09.2023

W sobotę, 16 września powalczymy o pierwsze ligowe punkty w tym sezonie przed własną publicznością. Na stadionie przy #K6 zmierzymy się ze Zniczem Pruszków. Początek meczu o godzinie 15:00. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne przed tym spotkaniem.

Impreza z powodu podwyższonego ryzyka nałożonego przez policję (co niesie za sobą zdecydowanie wyższy koszt organizacji dnia meczowego) została zgłoszona na 4000 miejsc.

Bilety na sobotni mecz ze Zniczem Pruszków można kupić:

Online, klikając w link https://bilety.kspolonia.pl oraz w kasach stadionu – w piątek od 17 do 19 oraz w dniu meczu:

W kasie numer 1 – w godzinach od 12:00 do 16:00 (początku drugiej połowy).

W kasie numer 2 – w godzinach od13:00 do 15:30

W kasie numer 3 – w godzinach od 13:00 do 15:30

Otwarcie bram stadionu w sobotę zaplanowano na godzinę 13:20. Warto przyjść wcześniej, żeby uniknąć stania w kolejkach.

W nowym sezonie zmienił się również dostęp do parkingów zlokalizowanych przy stadionie. Do parkingu od ulicy Międzyparkowej dostęp mają karnetowicze VIP GOLD natomiast do parkingu od ulicy Bonifraterskiej karnetowicze VIP SILVER. Zachęcamy do wybrania komunikacji miejskiej.

Przypominamy również o trwającej sprzedaży karnetów. Możecie je nabyć online https://bilety.kspolonia.pl lub stacjonarnie w Czarnej Koszuli. Karnet to oszczędność pieniędzy i gwarancja Twojego ulubionego miejsca na każdym meczu!

Dzień meczowy przy K6 to nie tylko piłkarskie emocje. Na stadionie będą na Was czekały stoiska z klubowymi gadżetami oraz punkty gastronomiczne. Naszą ofertę wzbogacą także food trucki. Każdy znajdzie coś dla siebie, a to wszystko w akompaniamencie przyjaznej, polonijnej atmosfery.

Jeżeli do tej pory nie miałeś przyjemności gościć w naszym wspólnym domu na K6, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W ramach akcji „Otwarty Stadion” możesz wygenerować bilet i cieszyć się piłkarskimi emocjami kompletnie za darmo. Szczegóły  https://kspolonia.pl/otwarty-stadion

Karnetowiczu, pamiętaj, że w ramach naszej inicjatywy „Kumple z Trybun” możesz sprezentować swoim znajomym darmowe wejściówki i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Szczegóły https://kspolonia.pl/kumple-z-trybuny

Każda osoba przebywająca w trakcie meczu na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu imprez masowych, z którym można się zapoznać, klikając w link https://kspolonia.pl/wp-content/uploads/2022/07/Regulamin-meczow_Polonia-Warszawa.pdf

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 22 746 92 62 lub mailowy pod adresem biuro@kspolonia.pl.

Razem jesteśmy silniejsi!

 Cześć na K6!