Kibice

Mecz z Wisłą Kraków organizacyjnie

Data publikacji: 28.07.2023

Już w najbliższą niedzielę, 30 lipca o g. 12:40 zagramy przy K6 z Wisłą Kraków w meczu 2. kolejki Fortuna 1 Ligi. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne.

Impreza została zgłoszona na 5500 miejsc. Zainteresowanie wejściówkami stale i sukcesywnie rośnie, dlatego warto się pospieszyć i zakupić bilet już dziś. Będziesz miał wtedy pewność, że bez problemów wejdziesz na stadion przy K6, by wspierać Czarne Koszule w walce o pierwsze ligowe punkty w tym sezonie. 

Bilety można kupić:

  • Online, klikając w link https://bilety.kspolonia.pl/
  • W sobotę w godzinach od 12:00 do 16:00 w kasie stadionu od ul. Bonifraterskiej.
  • W dniu meczu w godzinach od 10:00 do 14:00 w kasie stadionu od ul. Bonifraterskiej oraz od 11:30 do 13:00 od ul. Konwiktorskiej.

Przypominamy również o trwającej sprzedaży karnetów, które możecie nabyć online https://bilety.kspolonia.pl/ lub stacjonarnie w Czarnej Koszuli. Karnet to oszczędność pieniędzy i gwarancja Twojego ulubionego miejsca na każdym meczu!

Otwarcie bram stadionu w sobotę zaplanowano na godzinę 11:00. Warto przyjść wcześniej, żeby uniknąć stania w kolejkach.

Dzień meczowy przy K6 to nie tylko piłkarskie emocje. Na stadionie, zarówno od strony Trybuny Kamiennej, jak i Trybuny Głównej, będą na Was czekały stoiska z klubowymi gadżetami i punkty gastronomiczne.
Od otwarcia bram stadionu do 12:00 happy hours, złocisty trunek z 20-procentowym rabatem.

Jeżeli do tej pory nie miałeś przyjemności gościć w naszym wspólnym domu na K6, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W ramach akcji „Otwarty Stadion” możesz wygenerować bilet i cieszyć się piłkarskimi emocjami kompletnie za darmo. Szczegóły  https://kspolonia.pl/otwarty-stadion/

Karnetowiczu, pamiętaj, że w ramach naszej inicjatywy „Kumple z Trybun” możesz sprezentować swoim znajomym darmowe wejściówki i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Szczegóły https://kspolonia.pl/kumple-z-trybuny/

Każda osoba przebywająca w trakcie meczu na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu imprez masowych, z którym można się zapoznać, klikając w link https://kspolonia.pl/wp-content/uploads/2022/07/Regulamin-meczow_Polonia-Warszawa.pdf.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 22 746 92 62 lub mailowy pod adresem biuro@kspolonia.pl.

Cześć na K6!