Kibice

Mecz z Siarką organizacyjnie!

Data publikacji: 09.08.2023

Już jutro (10.08) o godzinie 20:00 zagramy przy K6 z Siarką Tarnobrzeg w rundzie wstępnej Fortuna Pucharu Polski. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne.

Impreza została zgłoszona na 2000 miejsc. Zainteresowanie wejściówkami stale rośnie, dlatego warto się pospieszyć i zakupić bilet już dziś. Będziesz miał wtedy pewność, że bez problemów wejdziesz na stadion przy K6, by wspierać Czarne Koszule w walce o awans do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski.

Bilety można kupić:

Online, klikając w link https://bilety.kspolonia.pl oraz w kasie stadionu od ul. Bonifraterskiej dzisiaj w godzinach od 17:00 do 19:00, oraz w dniu meczu od 17:00 do 21:00.

Na mecz z Siarką Tarnobrzeg zamykamy Trybunę Kamienną. W związku z tym osoby posiadające karnet na popularnego „kamyka” mogły do poniedziałku, 7 sierpnia bezproblemowo zmienić swoje miejsce i wybrać dostępne na Trybunie Głównej. Po upływie wyżej wskazanego terminu system automatycznie dokonał zmiany miejsca i przeniósł Was na Trybunę Główną Sektor C1 i C2.

W nowym sezonie zmienił się również dostęp do parkingów zlokalizowanych przy stadionie. Do parkingu od ulicy Międzyparkowej dostęp mają karnetowicze VIP GOLD natomiast do parkingu od ulicy Bonifraterskiej karnetowicze VIP SILVER. Zachęcamy do wybrania komunikacji miejskiej.

Przypominamy również o trwającej sprzedaży karnetów, które możecie nabyć online https://bilety.kspolonia.pl lub stacjonarnie w Czarnej Koszuli. Karnet to oszczędność pieniędzy i gwarancja Twojego ulubionego miejsca na każdym meczu!

Otwarcie bram stadionu w czwartek zaplanowano na godzinę 18:00. Warto przyjść wcześniej, żeby uniknąć stania w kolejkach.

Dzień meczowy przy K6 to nie tylko piłkarskie emocje. Na stadionie od strony Trybuny Głównej, będą na Was czekały stoiska z klubowymi gadżetami i punkty gastronomiczne.

Jeżeli do tej pory nie miałeś przyjemności gościć w naszym wspólnym domu na K6, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W ramach akcji „Otwarty Stadion” możesz wygenerować bilet i cieszyć się piłkarskimi emocjami kompletnie za darmo. Szczegóły  https://kspolonia.pl/otwarty-stadion/

Karnetowiczu, pamiętaj, że w ramach naszej inicjatywy „Kumple z Trybun” możesz sprezentować swoim znajomym darmowe wejściówki i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Szczegóły https://kspolonia.pl/kumple-z-trybuny/

Każda osoba przebywająca w trakcie meczu na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu imprez masowych, z którym można się zapoznać, klikając w link https://kspolonia.pl/wp-content/uploads/2022/07/Regulamin-meczow_Polonia-Warszawa.pdf.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 22 746 92 62 lub mailowy pod adresem biuro@kspolonia.pl.

Cześć na K6!