I Drużyna

Mecz z Miedzią organizacyjnie

Data publikacji: 12.08.2023

Spędź długi weekend na K6! Już w najbliższy poniedziałek, 14 sierpnia zmierzymy się przed własną publicznością z Miedzią Legnica. Początek meczu o godzinie 18:00. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne. 

Impreza została zgłoszona na 4000 miejsc. Zainteresowanie wejściówkami stale rośnie, dlatego warto się pospieszyć i zakupić bilet już dziś. Będziesz miał wtedy pewność, że bez problemów wejdziesz na stadion przy K6, by wspierać Czarne Koszule w walce o kolejne ligowe punkty.

Bilety można kupić:

Online, klikając w link https://bilety.kspolonia.pl oraz w kasie stadionu od ul. Bonifraterskiej w niedzielę w godzinach od 14:00 do 16:00, oraz w dniu meczu od 15:00 do 19:00.

Otwarcie bram stadionu w poniedziałek zaplanowano na godzinę 16:00. Warto przyjść wcześniej, żeby uniknąć stania w kolejkach.

W nowym sezonie zmienił się również dostęp do parkingów zlokalizowanych przy stadionie. Do parkingu od ulicy Międzyparkowej dostęp mają karnetowicze VIP GOLD natomiast do parkingu od ulicy Bonifraterskiej karnetowicze VIP SILVER. Zachęcamy do wybrania komunikacji miejskiej.

Przypominamy również o trwającej sprzedaży karnetów. Możecie je nabyć online https://bilety.kspolonia.pl lub stacjonarnie w Czarnej Koszuli. Karnet to oszczędność pieniędzy i gwarancja Twojego ulubionego miejsca na każdym meczu!

Dzień meczowy przy K6 to nie tylko piłkarskie emocje. Na stadionie będą na Was czekały stoiska z klubowymi gadżetami oraz punkty gastronomiczne. Naszą ofertę wzbogacą także food trucki. Każdy znajdzie coś dla siebie, a to wszystko w akompaniamencie przyjaznej, polonijnej atmosfery.

 Jeżeli do tej pory nie miałeś przyjemności gościć w naszym wspólnym domu na K6, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W ramach akcji „Otwarty Stadion” możesz wygenerować bilet i cieszyć się piłkarskimi emocjami kompletnie za darmo. Szczegóły  https://kspolonia.pl/otwarty-stadion/

 Karnetowiczu, pamiętaj, że w ramach naszej inicjatywy „Kumple z Trybun” możesz sprezentować swoim znajomym darmowe wejściówki i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Szczegóły https://kspolonia.pl/kumple-z-trybuny/

Każda osoba przebywająca w trakcie meczu na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu imprez masowych, z którym można się zapoznać, klikając w link https://kspolonia.pl/wp-content/uploads/2022/07/Regulamin-meczow_Polonia-Warszawa.pdf.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 22 746 92 62 lub mailowy pod adresem biuro@kspolonia.pl.

 Cześć na K6!