II Drużyna

Mateusz Kaim z powołaniem na mecz w ramach REGIONS CUP

Data publikacji: 31.05.2024

Mateusz Kaim, występujący na co dzień w drugiej drużynie Polonii Warszawa, otrzymał powołanie do reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej na mecz z Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej w ramach REGIONS CUP.

Mateusz Kaim jest jedną z wiodących postaci drugiej drużyny Czarnych Koszul, która w tym sezonie rywalizuje w rozgrywkach Decathlon V Ligi (szósty poziom rozgrywkowy na szczeblu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej). Dobą postawą na boisku Mateusza zapracował najpierw na powołanie na trening, który obył się w miniony wtorek w Strefie Sportu w Rembertowie przy ul. Strażackiej 141.

W nim zaprezentował się na tyle dobrze, że trenerzy Sergiusz Wiechowski i Dariusz Dźwigała, postanowili dać mu szansę i powołać go na mecz z Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej w ramach REGIONS CUP. Spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek, 4 czerwca o godzinie 18:00 w Skierniewicach.

Przed tym jednak Mateusza, jak i jego kolegów z drugiej drużyny, czeka wyjazdowy mecz ze Świtem Staroźreby. Początek w sobotę, 1 czerwca o godzinie 12:00.

Lista zawodników powołanych na mecz z ŁZPN w ramach REGIONS CUP:

Jakub Mielcarz (KTS Weszło), Daniel Leszczyński (Mszczonowianka), Sebastian Papierniak (Wilga G.), Michał Bondara (Mazovia), Marcin Bykowski (MKS Piaseczno), Jacek Ruciński (Talent Warszawa), Piotr Czerwiński (Kozienice), Stanisław Dźwigała (Józefovia), Piotr Wójcik (Mszczonowianka), Mateusz Michalski (Milanówek), Mateusz Kaim (Polonia II Warszawa), Krzysztof Walisiewicz (Kozienice), Maciej Baranowski (Milanówek), Jan Grzybowski (Talent Warszawa), Bartek Sekular (Tygrys Huta Mińska), Jakub Łabęda (LKS Chlebnia), Michał Koszela (Tygrys Huta Mińska), Piotr Grober (Józefovia)