Cofnij

Mariusz Pawlak: Zrobię wszystko, żeby moje nazwisko zostało zapamiętane z pracy trenerskiej

I Drużyna

25 VIII 2024

Mariusz Pawlak: Zrobię wszystko, żeby moje nazwisko zostało zapamiętane z pracy trenerskiej

Mariusz Pawlak został nowym trenerem Polonii Warszawa. Doświadczony szkoleniowiec, z wieloletnią przeszłością w Dumie Stolicy jako zawodnik, z którą świętował m.in. zdobycie mistrzostwa Polski w 2000 roku, podpisał umowę do końca sezonu 2024/2025. Posłuchajcie pierwszego wywiadu z trenerem po powrocie na #K6 i objęciu funkcji szkoleniowca Czarnych Koszul.