GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

I Drużyna

Marcin Pieńkowski nowym zawodnikiem Polonii Warszawa!

Data publikacji: 29.06.2021

Od 1 lipca nowym zawodnikiem Polonii Warszawa będzie Marcin Pieńkowski. Umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia.

Grający na pozycji pomocnika 24-letni zawodnik przez trzy ostatnie sezony reprezentował barwy Unii Skierniewice. W ubiegłym sezonie zagrał w 31 spotkaniach w III lidze oraz w 4 meczach pucharowych, zdobył 4 bramki i zanotował 11 asyst.

– Wiem, że jest to klub z tradycjami i historią, a od lipca będę jego częścią. Cieszę się, że podjąłem taką decyzję i w nowym sezonie dołączę do drużyny Czarnych Koszul. Nie mogę doczekać się debiutu w koszulce Polonii Warszawa na K6 – podkreślił nasz nowy zawodnik, Marcin Pieńkowski.

– Marcin miał bardzo udany sezon w Unii Skierniewice. Swoje możliwości potwierdził również w meczach przeciwko naszej drużynie. Jest zawodnikiem dynamicznym i odważnym w swoich poczynaniach na boisku. Mam nadzieję, że pomoże naszemu zespołowi w osiągnięciu założonych celów – mówi dyrektor sportowy Polonii Warszawa, Piotr Kosiorowski.

Marcin, witamy w drużynie!