I Drużyna

Marcin Kochanek poprowadzi mecz z Wisłą Płock

Data publikacji: 31.08.2023

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył Marcina Kochanka z Opola na sędziego głównego meczu Polonii Warszawa z Wisłą Płock. Początek rywalizacji już w najbliższą sobotę, 02 września o godzinie 17:30 na nowo zmodernizowanym stadionie przy Łukasiewicza 34. Transmisja dostępna na antenie Polsatu Sport, w Internecie (https://tiny.pl/cr8gh) oraz w Czarnej Koszuli.

31-letni arbiter z Opola do tej pory tylko raz sędziował piłkarzom Dumy Stolicy. Miało to miejsce w przegranym 0:1 meczu z ROW 1964 Rybnik w ramach 9. kolejki 2 Ligi sezonu 2016/2017.

W tym sezonie natomiast Michał Kochanek poprowadził dwa spotkania PKO BP Ekstraklasy oraz jedno Fortuna 1 Ligi. Opolanin był rozjemcą spotkania z udziałem Podbeskidzia Bielsko-Biała i Wisły Płock, w którym pokazał łącznie 5 żółtych kartek.

Jego asystentami będą Bartosz Kaszyński i Piotr Podbielski. Sędzią technicznym został Szymon Łężny. Za system VAR odpowiedzialni będą Damian Kos i Bartosz Heining.

Początek meczu z Wisłą zaplanowano na godzinę 17:30. Kibice, którzy z różnych względów nie będą mogli pojawić się w sobotnie popołudnie na stadionie w Płocku, będą mogli obejrzeć mecz w telewizji (Polsat Sport) oraz w Internecie. Kupując transmisję z tego linku https://tiny.pl/cr8gh wspierasz swój klub!

Naszych sympatyków zapraszamy również do Czarnej Koszuli (ul. Konwiktorska 6) na transmisję z tego spotkania.