I Drużyna

Maciej Wesołowski odchodzi z Polonii Warszawa

Data publikacji: 03.06.2024

Trener Maciej Wesołowski podjął decyzję o nieprzedłużeniu wygasającego z końcem czerwca kontraktu z Klubem. – Bardzo dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli i pomagali. Dziękuję za szansę jaką dostałem – przyznał trener.

Maciek Wesołowski pracę przy Konwiktorskiej 6 rozpoczął w 2014 roku od akademii MKS-u Polonii Warszawa. Następnie od grudnia 2020 roku przez dwa i pół roku prowadził drugi zespół Dumy Stolicy, łącząc wspomnianą funkcję z rolą asystenta w sztabie szkoleniowym Rafała Smalca. Swoją pracą wydatnie przyczynił się do wywalczenia przez zespół dwóch awansów z rzędu oraz utrzymania w rozgrywkach pierwszej ligi.

Ta piękna przygoda dobiegła końca, ale nie mówię do widzenia, tylko do zobaczenia, bo mam wiarę w to, że jeszcze kiedyś do tego Klubu wrócę. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli i pomagali. Dziękuję za szansę jaką dostałem, żeby spełniać swoje sportowe marzenia. Widzimy się na trybunach! – powiedział trener Wesołowski.

Trenerze, dziękujemy za zaangażowanie i wkład włożony w rozwój naszego Klubu. Życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej!

Do zobaczenia na #K6! U nas zawsze będziesz mile widziany!